Як відкрити намет на ринку. Як оформити ип на торгівлю на ринку.

Організація наметової торгівлі на ринку не вимагає великих грошових вкладень. Цей момент приваблює досить багато людей, які хочуть розпочати власну справу. Об'єктом торгівлі тут виступають найрізноманітніші товари повсякденного попиту.
Вам знадобиться
  • документи про реєстрацію як індивідуального підприємця
  • дозвільна документація
  • договір оренди з адміністрацією ринку
  • торгове обладнання
  • товар
  • продавець
Інструкція
1
Визначтеся з товаром, яким хочете торгувати. Це можуть бути: продукти, одяг, канцтовари та т.д.
2
Зареєструйся як індивідуальний підприємець і встаньте на облік в податкову службу.
3
У будь-якого ринку є адміністрація. Саме вона вирішує всі питання з розміщенням торгових точок на території ринку. Якщо вам дозволять торгувати на ринку і дадуть місце, то з адміністрацією вам потрібно буде оформити договір оренди.
4
Зберіть всі документи, необхідні для укладення цього договору (паспорт, ІПН, свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства, санітарний висновок на товар, медична книжка і т.д.). Щоб зібрати всі документи, потрібно пройти безліч інстанцій. У вас на руках має бути висновок Санітарно-епідеміологічної служби, якщо ви вирішили торгувати харчовими товарами, товарами для дітей, косметикою і т.д.
5
Якщо ви збираєтеся продавати продукти харчування, то вам, звичайно, не обійтися без холодильника і весов.Помніте також, що торгівля не завжди можлива без касового апарату.
6
Тепер вам потрібен той, хто буде продавати ваш товар. Ви можете найняти людину з боку, але можете встати за прилавок самі - вибирайте, що вам зручніше.
Зверніть увагу
Досвідчені ділки не радять ставити за прилавок найманого продавця - віддача від торгової точки може поступово звестися до нуля. Буде краще, якщо ви самі встанете за прилавок або залучите до торгівлі членів своєї сім'ї. Хто як не господарі найбільше зацікавлені в успішному розвитку торгівлі?
Корисна порада
Якщо є можливість, відкрийте відразу декілька торгових точок, які спеціалізуватимуться на різних товарах. Якщо одна з точок не принесе успіху, то інша компенсує цей неуспіх. Пробуйте, оцінюйте, шукайте свою нішу. Пам'ятайте про те, що щомісяця ви будете зобов'язані робити виплати: податки державі, зарплата продавцям, плата адміністрації ринку за прибирання території та туалетів, вивезення сміття. Один раз на рік доведеться сплатити за переоформлення документів, обслуговування касових апаратів.