Як вибрати кулю для боулінгу.

Гра в боулінг - приємне проведення часу і популярне захоплення, яке поєднує в собі спорт і азартну гру. Якщо ви вирішили навчитися грати в боулінг, вам варто знати, що для успішного навчання і вдалих результатів дуже важливий правильний вибір кулі для боулінгу.
Інструкція
1
Поверхность кулі має великий вплив на результати гри. Сьогодні кулі для боулінгу виготовляють різних розмірів і з різною вагою, що не повинен перевищувати 7,264 кг.
2
Вибираючи куля, переконайтеся в тому, що його діаметр є однаковим по всіх осях, а поверхня кулі гладка і не має тріщин, сколів і дефектів. Єдині нерівності на кулі - це три отвори для пальців. Вага кулі повинен становити одну десяту вашої ваги - так вам буде легше керувати ним.
3
Візьміть кулю і витягніть руку вперед. Куля підходящого ваги ви легко зможете утримувати більше п'яти секунд без болю в м'язах. Якщо ви ніколи раніше не грали в боулінг, скористайтеся консультацією фахівця на доріжці, який допоможе вам підібрати кулю потрібної ваги з відповідним розміром отворів для пальців.
4
Куля повинна бути такої ваги, щоб під час гри він не викликав у вас фізичного дискомфорту, і при цьому він повинен бути досить важким, щоб чинити більший вплив на кеглі.
5
Роблячи замах і направляючи кулю на доріжку, намагайтеся зберегти його швидкість, не гальмуючи куля на початку доріжки, а також зберегти жорсткість свого зап'ястя.
6
Якщо ви хочете серйозно зайнятися боулінгом, обзаведіться власним кулею, яка буде підігнаний індивідуально під вашу руку - в цьому випадку вам не доведеться щоразу звикати до нових кулі м, які надають гравцям боулінг- клуби.
7
Початківцям гравцям небажано купувати кулі, які сильно закручуються у кидку - це ускладнить потрапляння за кутовими мішенях. Набравшись досвіду, ви можете спробувати свої сили в кидках з допомогою куль з покриттям з реактивної гуми, а не пластмаси.
Зверніть увагу
Вибираючи кулю для дитини, проконсультуйтеся з інструктором боулінг-центру або магазину. Для дітей існують спеціальні дитячі кулі, які набагато легше дорослих. Не давайте дитині важкі кулі, якщо дитячих вам знайти не вдалося.
Одним з найпоширеніших видів відпочинку, особливо у великих містах, є гра в боулінг . Це досить дорогий вид розваги, тому власникам закладів він приносить хороший, стабільний дохід.
Інструкція
1
При відкритті власної боулінг клубу, на першому етапі, найголовнішою проблемою є пошук відповідного приміщення. Приміщення боулінг клубу має відповідати жорстким вимогам, машинні зали повинні бути оснащені хорошою звукоізоляцією, крім того специфіка самого боулінг а вимагає наявність просторого залу, наприклад установка 10 доріжок потребують приміщення в 1,5 тисячі квадратних метрів. Як правило, знайти вільно велике приміщення в межах міста, справа дуже складна, тому рішенням може бути покупка вже діючого бізнесу. Іншим виходом є оренда площ у великих торгових центрах, які дуже часто використовуються для організації сімейного дозвілля.
2
Далі необхідно оснастити приміщення необхідним обладнанням. Організація залу для боулінг а потребує капітальної його переробки з установкою машин, розставляти кеглі, систем повернення куль, доріжок та автоматизованих систем підрахунку очок. У Росії при цьому перевагу зазвичай віддається дорогому американському обладнанню, ціна комплекту якого, може досягати 40 тисяч доларів. Вважається, що найбільшою рентабельністю володіють клуби, що налічують 10 і більше доріжок, при цьому парна кількість доріжок більш вигідно, тому багато елементів управління обслуговують відразу дві доріжки.
3
Боулінг клуб не може обмежуватися тільки лише доріжками для катання куль, як і будь-яке розважальний заклад, він повинен надавати ресторанні послуги або хоча б обладнуватися баром. Наявність більярдних столів, також може принести клубу додатковий прибуток.
4
В цілому, початкові витрати для відкриття боулінг клубу дуже великі. Залежно від кількості доріжок і наявності супутніх послуг вони можуть досягати 3 млн. Доларів. Однак, при правильному підході до справи і грамотному управлінні всі витрати можуть окупитися вже через рік.