Як вибрати мобільник.

Вибір стільникового телефону може стати складним завданням. На сучасному ринку можна знайти сотні різних марок і моделей з безліччю варіацій, починаючи від найпростіших до просунутих мобільних телефонів, комунікаторів і смартфонів. Навчіться правильно вибирати підходящий для вас телефон, слідуючи декільком керівним принципам.
Вам знадобиться
  • -модель телефону, яка цікавить вас;
  • -комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Запишіть на аркуші паперу особливості телефону, які важливі для вас. Знання того, що ви хочете, ще до того, як вирушати за покупками, може допомогти вам зосередитися на конкретних потребах. Якщо ви хочете тільки дзвонити і приймати телефонні дзвінки, звичайного телефону буде, швидше за все, досить. Якщо ж ви бажаєте використовувати пристрій для розваг, хочете мобільний телефон, який дозволяє знімати фотографії, програвати музику або завантажувати ігри та додатки, перевіряти електронну - зверніть увагу на смартфони.
2
Відвідайте веб-сайт виробника пристрою для отримання інформації про ціни та наявність конкретної моделі. Запишіть пристрій, який вам подобається, і потім почніть проглядати його веб-огляди. Ви можете отримати гарне уявлення про те, як телефон працює, читаючи деякі відгуки. Дізнайтеся також думка друзів і колег.
3
Розгляньте ціни. Перед тим, як вибрати пристрій, вирішите, скільки ви готові заплатити. Це може допомогти звузити вибір. Дотримуйтеся свого бюджету - хороші телефони доступні в широкому діапазоні цін. Дорогий не обов'язково означає кращий, тому не дозволяйте продавцям переконає вас у зворотному.
4
Зосередьтеся на базових особливостях телефону. Переконайтеся, що він буде забезпечувати адекватну роботу і сильний сигнал прийому в місцях, де ви будете мати потребу в ньому найбільше. Іншими простими, але дуже важливі функціями, які слід розглянути, є час автономної роботи і якість звуку. Дізнайтеся, скільки часу пристрій працює в режимах розмови та очікування. Зробіть тестовий дзвінок і перевірте його чутність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dwrl_rdfgRA
Зверніть увагу
Авторитетні компанії-виробники надають широку підтримку своєї продукції, і мобільні телефони не є винятком. Більшість мобільних телефонів поставляються з річною гарантією, згідно з якою телефон повинен бути відремонтований або замінений при наявності несправностей.
Корисна порада
До того, як зробити остаточний вибір, краще буде відвідати магазин, і випробувати телефон у дії. Багато супермаркетів техніки мають демо-телефони на вітрині, щоб клієнти могли їх випробувати, перш ніж купити. Переконайтеся, що телефон має міцну конструкцію, зручний у використанні і має всі функції, що ви хочете.