Як привітати батьків з річницею. Як привітати батьків 1 вересня.

День весілля батьків - особливе свято, адже це день народження всієї родини. Діти і внуки вітають винуватців торжества з особливим почуттям поваги, з любов'ю і вдячністю. Це сімейне торжество - приклад для підростаючого покоління, хороший зразок для наслідування. Діти вчаться у батьків , як зберегти любов і взаємна повага на довгі роки. Підготовка цього свята - справа дуже тонка і відповідальна, яке лягає на плечі дорослих дітей.
Вам знадобиться
  • - сценарій свята
  • - вітальна листівка
  • - подарунок
  • - квіти
  • - альбом
  • - фотографії батьків
  • - аркуш паперу
  • - клей
Інструкція
1
Складіть план заходу, щоб святкування річниці вийшло оригінальним і веселим. Це свято має нагадувати день весілля, а тому включає в себе запрошених гостей, квіти і подарунки, стіл з частуванням, привітання пари, різні конкурси. Продумуючи план, врахуйте, що кожна річниця передбачає особливий вид свята. Наприклад, 30-річчя весілля (тобто «Перлову весілля») прийнято відзначати біля озера або на березі річки, а «Золоте весілля» повинна проходити так само, як 50 років тому, повністю повторюючи хід святкування.
2
Підберіть подарунок, який буде відповідати свята річниці весілля, враховуючи такі нюанси: 1. Він повинен бути загальним, тобто призначатися і мамі, і татові. Наприклад, туристична путівка в ті місця, де проходив їх медовий месяц.2. Підготуйте спеціальний фотоальбом. Для цього необхідно відібрати фотографії різних спільно прожитих років, вклеїти їх в альбом і оригінально подпісать.3. З найцікавіших фотографій зробіть колаж, наклеївши їх на великий аркуш паперу, і в день торжества прикріпіть його на стену.4. Подаруйте батькам вироби з матеріалу, назва якого носить їх річниця весілля: порцелянові - на 20-ту річницю, срібні - на 25-ую і т.д.
3
Купіть велику гарну листівку. Вони продаються з готовим текстом привітання з річницею весілля, але більш зворушливо і щиро звучатимуть слова, написані особисто вами. Нехай ці вірші і не будуть такими складними і професійними, але батьки сприймуть їх з великою радістю і вдячністю.
4
Замовте в квітковому магазині або в салоні оригінальний букет квітів. Нехай флористи складуть з квітів композицію, наприклад, у вигляді традиційної пари цілуються голубів. Можна придумати й інші сюжети, щоб поздоровлення батьків з річницею їхнього весілля було красивим і зворушливим.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені в своїй креативності, зверніться в спеціальне агентство. Його співробітники допоможуть вам у створенні сценарію і в проведенні святкування річниці.