Як перестати думати про їжу. Як швидше завагітніти.

Постійні думки про те, щоб такого з'їсти, відвідують багатьох людей. Одні думають про їжі тому, що сидять на жорсткій дієті, коли організму просто не вистачає поживних речовин, що надходять з їжею, і в мозок надходять сигнали, що пора підкріпитися. Інші люди думають про їжі навіть тоді, коли ситі. В цьому випадку мають місце вже психологічні причини. Наприклад, їжа є для людини єдиним засобом зняти напругу, стрес або отримати задоволення.
Інструкція
1
Багато жінок і чоловіки, прагнучи швидше скинути зайві кілограми, сідають на дієти, що обіцяють швидкий результат. Часто зменшення ваги досягається за рахунок виключення з раціону якихось груп продуктів, жорстким обмеженням споживаних калорій. При різкому переході з одного типу харчування на інший організм починає відчувати стрес, а в деяких випадках і недолік корисних речовин і елементів. Людина починає постійно відчувати голод, всі його думки тільки про їжі . Щоб цього уникнути, краще вибирати дієти, в яких немає різкого обмеження по якимось продуктам. Харчування має бути різноманітним і повноцінним, тоді і думати про їжі ви будете менше.
2
Краще харчуватися раз 5 - 6 в день, але не великими порціями. Так ви не будете встигати зголодніти, значить, і думки про їжі НЕ будуть дуже нав'язливими. Якщо між прийомами їжі все одно виникає відчуття голоду, краще задовольнити його яблуком, жменею горіхів або склянкою кефіром. Можна ще випити склянку води, так як часто люди плутають голод і спрагу.
3
Якщо ви ситі, але думки про їжі не перестають переслідувати вас, то, можливо, справа в психологічних причинах. У багатьох продуктах містяться речовини, що допомагають боротися зі стресом, нервозністю, напругою. Особливо часто в якості антидепресантів використовуються солодкі продукти. В них міститься багато цукру, який потрапляючи в організм, спричиняє підвищення настрою. І якщо у людини є якісь проблеми, то він намагається підняти його, з'ївши шоколадку або цукерку. Якщо стресові ситуації трапляються часто, і кожна з них заїдається, то поступово у людини формується харчова залежність. Їжа ставати для нього єдиним спосіб отримати свою порцію радості і заспокоєння. Щоб перестати думати про їжі , потрібно змінити своє ставлення до неї. Знайти інші способи боротьби зі стресом і невдачами. Наприклад, замість того, щоб сісти за стіл, краще піти і прогулятися. Свіже повітря добре сприяє зняттю нервового напруження, наповнює організм киснем, підвищує рівень життєвих сил. Або знайдіть собі захоплення, яке буде займати весь ваш вільний час.
4
Допомагає впоратися з думками про їжі і збільшення фізичної активності. Під час занять спортом, танцями виробляється речовини, що підвищують настрій. Крім того, при виконанні вправ усі думки зосереджуються на тому, щоб правильно виконати їх, а не на тому, щоб з'їсти. І перші зміни у вашому фізичній формі стануть відмінним стимулом для подальших занять спортом. Поступово ви забудете той час, коли вашим головним бажанням було з'їсти гамбургер чи шоколадку.