Як збільшити вільне місце на диску.

Багато користувачів стикаються з проблемою браку місця на жорсткому диску . На щастя, існує багато перевірених методів боротьби з цією проблемою шляхом вивільнення вільного простору на розділах дисків.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Для початку очистіть жорсткий диск і його розділи від непотрібної інформації. Видаліть старі непотрібні файли. Зверніть особливу увагу на відеофайли, бо вони, як правило, займають досить багато місця.
2
Якщо ви вже видалили всі непотрібні елементи, а місця як і раніше не вистачає, то скористайтеся утилітою очищення диска. Натисніть сполучення кнопок Win (Пуск) і E. Відкриється меню «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою по розділу жорсткого диска, на якому потрібно збільшити вільне місце.
3
Відкрийте властивості даного логічного диска. Знайдіть в нижній частині вікна, що з'явилося кнопку «Очищення диска» і натисніть її. Зачекайте, поки система просканує розділ на наявність невикористовуваних файлів. Виділіть непотрібні фрагменти і натисніть кнопку «Видалити».
4
Повторіть цю операцію з рештою розділами жорсткого диска, якщо такі є. Якщо вам потрібно збільшити простір несистемного розділу, то відкрийте його властивості.
5
Увімкніть функцію «Стиснути цей диск для економії місця» і натисніть кнопку «Застосувати». Дочекайтеся завершення операції стиснення диска.
6
В тому випадку, коли вам потрібно збільшити обсяг системного розділу жорсткого диска, скористайтеся програмою Partition Manager. Скачайте підходящу для вашої ОС версію цієї утиліти і встановіть її.
7
Запустіть Partition Manager. Знайдіть на панелі інструментів вкладку «Майстра» і відкрийте її. Перейдіть в підменю «Додаткові функції» і виберіть пункт «Перерозподіл вільного місця».
8
Натисніть кнопку «Далі» у вікні. Виберіть системний розділ, т.к. саме його потрібно розширити. Натисніть кнопку «Далі». Вкажіть один або декілька розділів, від яких буде відокремлене незайняте простір. Натисніть кнопку «Далі».
9
Введіть новий розмір системного розділу. Натисніть кнопку «Далі», а потім - кнопку «Готово». Якщо ви впевнені в правильності введених налаштувань, натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3hfNuuDpUSE