Організація відео-трансляції: Як зробити професійно.

Відеотрансляція через глобальну мережу дозволяє глядачам спостерігати подія в режимі реального часу. В інтернеті маса сайтів транслюють різні спортивні заходи. До того ж є можливість створення такої трансляції у себе вдома. Багато користувачів організовують власний своєрідний тв-канал за допомогою інтернету і віщають на публіку прямо з дому.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету на швидкості не менше 1 Мб/сек,
  • - веб-камера,
  • - RuTube Broadcaster.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами одного з наступних сайтів - smotri.com. Це найпростіший спосіб створити відео трансляцію без додаткових навичок з програмування та адміністрування, що не вимагає установки великої кількості додаткового програмного забезпечення.
2
Пройдіть процедуру реєстрації на сайті, що дає можливість організувати відео трансляцію , наприклад, rutube.ru. Зайдіть на сайт і виберіть посилання «реєстрація». Поля для заповнення стандартні: логін, пароль, адреса електронної пошти. Після цього активуйте обліковий запис за допомогою спеціального листа, який прийде на вашу адресу. Дочекайтеся схвалення вашої анкети адміністрацією сайту.
3
Завантажте та встановіть на свій комп'ютер спеціальну програму для організації відеотрансляції RuTube Broadcaster. Ця програма безкоштовна в використанні. Після установки введіть в ній логін і пароль від сайту, програма автоматично визначить камеру і звукові пристрої комп'ютера.
4
Запустіть програму, включите камеру і натисніть в програмі кнопку «Старт». З цього моменту починається відеотрансляція з вашого комп'ютера користувачам rutube.
5
Протестуйте свою трансляцію . Запустіть її і попросіть когось зі своїх друзів зайти на неї і подивитися. Виходячи з коментарів вашого глядача, підберіть в програмі RuTube Broadcaster потрібну якість відео і звуку, а також налаштуйте гучність звучання. Щоб остаточно переконатися в тому, що з'єднання між вашим комп'ютером і сервером RuTube стійко, продовжуйте тестову трансляцію протягом сорока хвилин.
6
Якщо зробити відео трансляцію вдалося, але відбуваються постійні обриви зв'язку, це означає, що на проксі-сервері є обмеження по величині переданих пакетів або часу з'єднання, вирішіть цю проблему. Щоб її усунути, зайдіть в настройки RuTube Broadcaster і встановіть значення параметра "Max content length" - 100, а параметра "Upload Jitter" - 1500. Після цього повторіть тест. Не переживайте, якщо в самій програмі картинка трохи завмирає, головне, щоб якісна картинка була у того, хто дивиться трансляцію .