Як зробити помаранчевий колір. Як скласти помаранчевий колір в палітрі.

Якщо ви робите перші кроки в роботі з кольором , то змішування різних кольорів можуть викликати у вас питання. Проте все не так складно, якщо мати основні уявлення про колірному спектрі і трьох його головних складових. Ці основні кольори неможливо отримати, змішуючи будь-які інші кольори палітри. Маючи у своєму розпорядженні художні матеріали всього трьох кольорів (жовтий, синій і червоний) можна отримати будь-які кольори і відтінки, які існують в природі.
Вам знадобиться
  • Палітра, для змішування фарб; фарби або пастель жовтого і червоного кольору; робоча поверхня (пастельна папір, акварельний папір, полотно тощо), пензлики та розріджувачі (якщо в них є необхідність).
Інструкція
1
Як зробити помаранчевий колір, якщо він вам потрібен, але його немає у вашому арсеналі? Слід звернутися до основ живопису та кольорової палітри. Ви можете зробити помаранчевий за допомогою двох кольорів жовтого і червоного, які є основою «колірного кола» палітри. Видавіть на вашу палітру жовту і червону фарби, а потім змішайте їх за допомогою кисті або мастихіна. Якщо фарби будуть взяті в однакових пропорціях, то, при зміщенні, ми станемо володарями класичного помаранчевого кольору. Якщо взяти жовтого кольору більше, ніж червоного, то ми отримаємо жовто-оранжевий або золотисто-оранжевий колір. Якщо взяти більше червоного, то помаранчевий вийде більш насичений і червоний. Щоб помаранчевий колір став більш м'яким і приглушеним, в нього краще додати білила. Щоб колір став більш темним, його краще змішати з темно-сірим кольором . Чорний колір в цьому сенсі гірше, так як він не тільки затемнює, але і краде частину колірного спектру.
2
Якщо ж вам потрібно отримати помаранчевий колір в сухої пастелі, то ви можете змішати ці ж два кольори. Нанесіть їх пошарово один на одного, а потім розітріть. Відтінок оранжевого кольору буде цілком залежати від того, який колір був у верхньому шарі. Якщо верхній шар був червоний, то ви отримаєте червоно-оранжевий колір. Якщо верхній шар був жовтим, то помаранчевий буде світлим, жовто-оранжевим.
3
У випадку з масляною або воскової пастеллю, краще мати помаранчевий в чистому вигляді, так як змішувати цей тип пастелі дуже важко. Однак отримати його можна, якщо нанести на папір шар червоного, а потім, вже поверх нього, нанести жовтий і все ретельно розтерти. Крім того, в пастелі можна домогтися зміни кольору або тону пігментів, правильно вибираючи колір паперу
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tJQKVO4tDPI
Зверніть увагу
Якщо ви змішайте в рівних пропорціях червоний, жовтий і синій, то отримаєте сірий колір. Ні в якому разі не можна додавати до помаранчевого кольору синій.