Як зменшити витрату на "Волзі".

Велика кількість росіян їздять на вітчизняних автомобілях. Це продиктовано їх низькою вартістю і невибагливістю в обслуговуванні. Однак є й свої мінуси. Наприклад, багато власників автомобілів "Волга" страждають від підвищеного витрати палива. Як же зменшити витрату "Волги"?
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації, датчики тиску в шинах, програма для прошивки інжектора.
Інструкція
1
Огляньте весь автомобіль на наявність зайвого сміття або мотлоху. Дуже часто в машині накопичується велика кількість речей, якими ви не користуєтеся. Однак вони додають зайву вагу. "Волга" і без того немало важить, а додатковий вага змушує двигун працювати на вищих оборотах, видаючи велику потужність. Це призводить до підвищеної витрати палива і швидшого зносу запчастин.
2
Приділяйте велику увагу стану ваших шин. Слідкуйте постійно за тиском в шинах. Воно має бути завжди в нормі. Шини з низьким тиском ускладнюють рух автомобіля. Також тиск вище або нижче норми може стати причиною аварії. Тому потрібно постійно перевіряти тиск. У посібнику з експлуатації автомобіля зазначено, що тиск в шинах необхідно перевіряти перед кожною поїздкою. Найкраще встановити датчики тиску, які вказуватимуть вам постійно, який тиск зараз в шинах. Також багато з них мають функцію сигналізування в той момент, коли тиск падає або підвищується до критичної позначки.
3
Слідкуйте за станом таких агрегатів автомобіля, як коробка передач і гальмівна система. Погано працюють гальма ускладнюють рух автомобіля і витрата палива зростає. Також варто відзначити, що дуже багато залежить від стилю водіння. Чим частіше ви прискорюєтеся, тим більше палива витрачає автомобіль. Спробуйте поїздити без перевищення швидкості, менше перемикайте передачі, гальмуєте автомобіль коробкою передач. Ви переконаєтеся в тому, що витрата помітно впаде. Придбайте бортовий комп'ютер з функцією відображення витрати палива. Намагайтеся їздити по ньому.
4
Якщо у вас карбюраторний автомобіль, то необхідно регулярно проводити його промивку та очищення. Також велику роль відіграє правильна настройка карбюратора. Стандартні карбюратори, які встановлюються на "Волгу" споживають занадто багато палива, тому практикується установка карбюраторів "Соллекс" .Якщо у вас інжекторний автомобіль, то інжектор також вимагає своєчасного обслуговування. Щоб скоротити витрату инжекторного автомобіля, необхідно зробити чіп-тюнінг. Іншими словами, поміняти програму, що відповідає за схему електронного уприскування.