Як витягнути іграшку з автомата. ігри для дівчаток діставати іграшку з автомата.

Напевно, кожна людина намагався витягнути з ігрового автомата іграшку , наводячи спеціальний кран на вподобаного слоника або ведмедика. І у переважної більшості іграшка зривалася вниз, не долетівши до спеціального відсіку. Однак деякі умільці хваляться цілими колекціями, вивуджений з автомата . Все тому, що вони знають деякі тонкощі цієї гри.
Інструкція
1
Принцип дії такого автомата простий: ви засовує необхідну монету, купюру або жетон і за допомогою кнопок починаєте рухати кран до придивилася іграшці. Після того, як ви навели кран на потрібний вам об'єкт, натискаєте кнопку, кран опускається, вистачає вподобаного звірка, доносить його до відсіку і відпускає. А ви забираєте ваш приз. Здавалося б, все просто, от тільки донести іграшку до відсіку вдається далеко не кожному.
2
Деякі автомати запрограмовані на те, з якою періодичністю витягувати іграшки. Зупиніться і поспостерігайте за гравцями - у таких автоматів завжди багато зівак. Якщо ви помітили, що іграшку дістає кожен десятий гравець, чекайте своєї черги і грайте тільки в «щасливий» повтор.
3
Вибирайте автомати, у яких лопаті крана щільно зчеплені. Шанс витягнути іграшку в такому ігровому автоматі набагато вище, ніж в апараті з розбовтаним краном.
4
Спробуйте захоплювати іграшки, які лежать біля відсіку. Так як під час підйому падають призи дуже часто, є ймовірність, що плюшевий звір в процесі гри звалиться назад не в купу своїх побратимів, а впаде в відсік, з якого ви зможете потім його дістати.
5
Вибирайте більш маленькі і легкі іграшки. Тоді буде більший шанс, що кран не упустив важкого звірка, і він благополучно доїде до відсіку.
6
Часто в автомата х лежать іграшки з різними петельками і присосками. Постарайтеся зловити ваш приз за таке пристосування. Якщо воно вдало зачепиться за кран, висока ймовірність, що ваш виграш дістанеться до вас без втрат.
Корисна порада
Зазвичай у подібних ігрових автоматах лежать дешеві іграшки китайського виробництва. Тому подумайте, чи не буде вам простіше і дешевше не піддаватися азарту і не намагатися витягти плюшевого звірка в якості призу, а купити на найближчому ринку.