Як продати юридичні послуги.

На ринку юридичних послуг досить високий рівень конкуренції. Він має тенденцію постійно зростати, і тому продавати послуги юридичним фірмам стає все складніше. Щоб не залишитися без роботи, необхідно активно рекламувати послуги , забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта та висока якість надаваних послуг.
Вам знадобиться
  • знання цільової аудиторії
  • реклама
  • грамотні фахівці з продажу
Інструкція
1
Створіть у своїй фірмі відділ продажів. Візьміть для початку двох осіб, навчіть їх. Надалі, в залежності від завантаженості роботою, вам знадобиться ще кілька людей у відділ. Пам'ятайте, що робочі місця повинні окупатися.
2
Далі необхідно знайти канали, за допомогою яких ваша фірма буде просувати свої послуги : - Посередники - це агентства нерухомості і ріелтори; - Продажі спільно з іншими компаніями (ті ж агентства нерухомості, банки, страхові компанії та т.д.); - Інтернет - робота на форумах, блогах, в соціальних мережах, створення свого власного сайту; - Прямі продажі; - Реклама.
3
Голосно заявити про себе - ось головний спосіб залучити клієнтів в свою фірму. Для початку проаналізуйте свою цільову аудиторію, хто найбільше потребує ваших послугах. Юридична фірма може працювати відразу з декількома напрямками: сімейні справи, фінансові, іпотечні та т.д.
4
Дізнайтеся чим цікавляться ваші потенційні клієнти, що читають, які дивляться телеканали, який їхній вік. Все це допоможе визначити яка форма реклами краще підійде для тієї чи іншої группи.Основние способи поширення рекламної інформації: - Зовнішня реклама (банери, вивіски, штендери і т.д.); - Розміщення інформації в ЗМІ (рекламні статті, короткі замітки); - Розповсюдження листівок; - Телефонні продажу («холодні» дзвінки); - Розсилка електронних листів; - Виставки, форуми, семінари; - «сарафанне радіо».
Корисна порада
Проводите акції, робіть знижки «старим» клієнтам за повторне звернення в вашу фірму.Громко повідомляйте про великому успішному процессе.Разместіте своїх менеджерів в місцях, де ваших потенційних клієнтів найбільше може бути - податкова інспекція, пенсійний фонд, бізнес -центр.Наладьте хороші ділові відносини з юристом або юридичною компанією з інших міст, чиє ім'я у всіх на слуху.Опублікуйте велику статтю про свою фірму в газеті чи журналі з обширною читацькою аудиторією. Газета чи журнал можуть бути не обов'язково тематичними.