Як зшити жилетку для хлопчика. жилет для хлопчика викрійка.

Жилет вже багато століть є атрибутом справжнього джентльмена. Сьогодні, завдяки введенню в більшості шкіл особливої шкільної форми, кожен хлопчик може відчути себе англійським лордом. Але чи обов'язково витрачати гроші на покупку елегантного жилета, якщо його можна зшити будинку?
Вам знадобиться
  • - папір для викрійки,
  • - крейда,
  • - тканина,
  • - нитки,
  • - голки,
  • - ножиці,
  • - праска.
Інструкція
1
Виберіть тканину. Не варто спокушатися красотою вишуканих тканин, начебто шовку, адже вони неймовірно капризні при розкроюванні. Для жилета прекрасно підійдуть вельвет, твід, спандекс.
2
Намалюйте на папері викрійку майбутнього жилета. Для побудови викрійки вам знадобляться наступні мірки: зростання, обхват тулуба над грудьми, обхват грудей (ОГ), обхват талії (ОТ), обхват стегон (ОС), довжина спини до талії (ДТС), ширина спини (ШС), ширина плечей ( ШП), обхват шиї (ОШ) і висота стегна (ВБ).
3
Перенесіть викрійку на тканину і додайте припуски на шви (2-2,5 см). Потім виріжте всі деталі викрійки і переведіть виточки.
4
Стачайте всі шви жилета і підкладки, за винятком плечових і разутюжьте. Наколи підкладку на жилет лицем до лиця і сумістите лінії швів. Потім стачайте підкладку і жилет по зрізах горловини і пройм, по переднім і нижнім зрізами.
5
Срежьте припуски швів, Розітніть на заокругленні і навскіс надсекіте на кутах. Потім виверніть підкладку через незастроченими плече.
6
Змітайте і отутюжьте краю. Складіть лицем до лиця полички і спинку і стачайте плечові шви, при цьому не прихопивши підкладку.
7
Разутюжьте припуски швів, а припуски плечових швів у підкладки, підігніть і змітайте. Після цього отстрочите жилет з усіх боків по лицьовій стороні і отутюжьте.
Зверніть увагу
Іноді підкладка на спині може пузиритися. Не турбуйтеся про це, тому що підкладка ніколи не буває натягнута. В ході роботи приміряйте виріб на дитину, головне, домогтися збігу швів підкладки та жилета.
Корисна порада
Деталі для жилета і підкладки необхідно шити з абсолютно однаковими припусками, щоб у готового виробу збіглися шви. Якщо ж ви не хочете ускладнювати собі життя пришиванням підкладки, скористайтеся клейовими підкладками. Вони приклеюються до виворітного частини виробу за допомогою нагрітого праски.