Як побудувати церкву із сірників.

Зі звичайних сірників можна майструвати самі різні фігури - від простих маленьких будиночків до складним і багатоярусних будівель. В основі більшості сірникових конструкцій лежить простий кубик, з якого робляться всі сірникові будиночки.
Вам знадобиться
  • Сірники.
Інструкція
1
Освоївши виготовлення таких кубиків, ви зможете також виготовити церкву з сірників , яка прикрасить вашу домашню колекцію або стане вдалим подарунком для друзів. Для будівництва підготуйте велику кількість сірників , щоб зробити з них 22 кубика.
2
Технологія складання кубика дуже проста, вона не вимагає клею. Необхідно взяти два сірники і покласти їх паралельно один одному. Перпендикулярно двом першим викладіть ще шість сірників так, щоб вийшла квадратна площадка. Поверх цього шару зробіть ще один шар з шести сірників , направляючи їх головки в протилежну сторону. Зробіть стільки сірникових рядів, скільки необхідно для того, щоб вийшов кубик.
3
Виготовте двадцять два кубика однакових розмірів, а в бічну стінку кожного кубика потім вставте ряд сірників , встановлюючи їх уздовж третього ряду стінки. Кожну сірник обламують на певній довжині так, щоб ряд був зростаючим.
4
Точно так само укладіть сірники поперек кубика, встановлюючи зростаючу довжину. Бічні сірники підтягніть і притисніть їх за допомогою вже вставлених сірників , а потім починайте встановлювати дах. Стисніть деталь і вставте черепицю.
5
Зробіть чотири деталі з частиною черепичним даху - дві повинні дивитися в одну сторону, а дві в іншу. Добудуйте дах на кожній деталі і з'єднайте їх з іншими деталями, на яких немає черепичним даху.
6
Три кубика з сірників з'єднайте вертикально, використовуючи сірники, вставлені між кубиками. У заготовку вставте три кубика, з'єднаних вище, а потім стисніть конструкцію і доробіть дах, встановивши ще два кубика з черепицею. З'єднайте кубики даху один з одним і об'єднайте їх з основною деталлю.
7
Ще два кубики з черепицею даху встановіть трохи вище, поєднуючи їх з ще одним кубиком знизу. У вас має вийти каркас церкви. Ще два кубики з дахом знадобляться вам для побудови двох веж. За допомогою зламаних головок сірників зробіть на вежах вікна.
8
Приєднайте вежі до стін церкви, висуваючи сірники на бічних сторонах. Прикрасьте конструкцію візерунками із сірникових головок.