Як оформити квітковий магазин. Оформлення квіткового магазину.

Оформлення квіткового магазина нічим не обмежує своїх власників. Тобто обмежує, але тільки лише власною фантазією. Ніякого стандартного устаткування не існує. Тому ви завжди можете зробити свій магазин несхожим ні на один інший.
Вам знадобиться
  • - подіуми,
  • - дзеркала і дзеркальні полиці,
  • - витончені меблі,
  • - охолоджуюча система,
  • - фітолампи .
Інструкція
1
Використовуйте подіуми, щоб акцентувати увагу відвідувачів на незвичайних, дорогих букетах і ексклюзивних горшечних рослинах.
2
Великі дзеркала і дзеркальні полиці візуально збільшать приміщення невеликого магазинчика.
3
Використання кованих меблів - теж відмінний варіант. Такі меблі не настільки помітна і не відволікатиме відвідувачів від самих кольорів. Меблі повинні гармонійно поєднуватися з квітами - неприпустимо використання грубих, невитонченої предметів. Не забудьте поставити в торговий зал стіл для оформлення букетів.
4
Оптимальна температура для зберігання квітів + 8 ° С. Щоб забезпечити для букетів комфортні умови, слід обладнати магазин охолоджуючої технікою. Можна також використовувати спеціальні охолоджуючі стелажі, які розміщуються прямо в торговому залі. Можна спорудити охолоджувальну камеру з склопакета, сховавши в підсобному приміщенні спліт-систему.
5
Подбайте про додаткове освітлення для квітів, бо звичайного світла їм недостатньо. Встановіть в торговому залі фітолампи.
Зверніть увагу
Покупці можуть принести на підошві шкідливі бактерії або личинки комах, яких бояться рослини, тому обов'язково розмістіть при вході в магазин тамбурні покриття.
Корисна порада
Досвідчені власники квіткових магазинів знають, як зекономити на охолодному обладнанні. Якщо площа торгової точки дозволяє, можна обшити підсобне приміщення спеціальним матеріалом, що дозволить зберігати постійну температуру, необхідну для зберігання цветов.Не останнє місце в оформленні магазину займає застосування ароматичних засобів і музичного супроводу. Приємні аромати створять хорошу атмосферу в вашому магазині і збільшать продажі.Включіте спокійну розслаблюючу музику - це підсилить ефект від споглядання прекрасних квітів і викличе у покупця позитивні емоції.