Як збільшити кількість лейкоцитів у крові.

Лейкоцити є своєрідними захисниками організму від проникнення інфекцій. Через модних дієт, низького тиску, депресивного стану рівень білих кров'яних тілець здатний знижуватися. У цьому випадку спробувати використовувати ті кошти, які пропонує нам народна медицина.
Інструкція
1
Візьміть лікарський буркун в кількості 2-х чайних ложок. Підлийте до нього дві склянки кип'яченої води кімнатної температури. Закрийте ємність кришкою і залиште на 4 години. Приймайте всередину приготовлений настій за чверть години до прийняття їжі 3-4 рази протягом дня по 100 мл. Особливо добре буркун допомагає збільшити рівень лейкоцитів при променевої хвороби.
2
Половину столової ложки подрібненої трилистої вахти залийте половиною літра кип'яченої охолодженої води. Настоюйте протягом восьми годин. Проціджений настій приймайте по 100 мл за чверть години до прийняття їжі, 3-4 рази протягом доби. Це засіб чудово стимулює роботу кровотворних органів.
3
Препарати, виготовлені з подорожника здатні збільшити вміст в крові білих кров'яних тілець. Приготуйте настій з листя подорожника. Візьміть жменю листя, заваріть їх половиною літра окропу. Через годину процідіть настій і приймайте всередину по 200 мл 3-4 рази протягом дня. Даний засіб допомагає збільшити кількість лейкоцитів . Зріжте листя подорожника і промийте в проточній воді. Потім ошпарьте їх киплячою водою і прокрутіть через м'ясорубку. Отриману кашку відіжміть і процідіть. Якщо ви робите цю процедуру в жарку пору року, то сік вийде занадто в'язким. Тоді вам необхідно розвести його водою в рівних кількостях. Сік подорожника прокип'ятіть протягом 3 хвилин. Приймайте 4 рази протягом дня. По 30 мл за чверть години до еди.Заготовьте сік для тривалого зберігання. Для цього просто змішайте його зі спиртом. Візьміть на дві частини соку одну частину спирту або горілки. Даний засіб добре допомагає при онкологічних захворюваннях.
4
Вживайте в їжу червону і чорну ікру. Вони здатні нормалізувати процес утворення лейкоцитів за досить нетривалий час. Так само не зайвим буде застосування маточного молочка. Покладіть 20 мг молочка під язик і тримайте до повного розсмоктування 3 рази за день. Лікування продовжуйте приблизно 2 тижні.