Як сушити парасолю.

Навесні і восени зонт - це життєво необхідний предмет і стильний аксесуар, який завжди повинен бути з собою. Зрозуміло, хочеться, щоб коханий зонт ик служив довго і при цьому красиво виглядав. Щоб не міняти його кожен сезон, необхідно навчитися правильно за ним доглядати.
Інструкція
1
Більшість людей сушать свої зонт и в розправленому стані. Однак цього якраз робити не рекомендується - в такому положенні тканина, з якої зроблений зонт , розтягується швидше. Особливо це стосується синтетичних зонт ів. Тому, якщо ви хочете, щоб зонт ик служив вам довго, рекомендується його сушити напіврозкритим.
2
Перед тим, як повісити зонт сушитися, струсіть з нього воду і прилип під час зливи листя і гілочки. Після чого повісьте його сохнути на дверну ручку або вішалку. Можете повісити його на балконну мотузку або просто поставити на підлогу, головне - пам'ятайте, що не варто розкривати зонт повністю.
3
Чи не сушіть зонт и поблизу електронагрівальних приладів, а тим більше - на них. Тканина, з якої зроблений зонт , від такого поводження зробиться жорсткою і може скукожіться. А якщо ви сушіть на батареї зонт з пластмасовими деталями, то вони можуть просто-напросто оплавитися.
4
Також не варто сушити зонт и під прямим сонячним світлом. Тканина від цього може вигоріти і змінити колір, піти плямами.
5
Не варто залишати сушитися зонт на всю ніч. Адже він зроблений зі спеціальної непромокаючої тканини, яка висихає досить швидко.
6
Після того, як ваш зонт ик висох, протріть спиці м'якою тканиною. Робиться це для того, щоб в металевих деталях не залишилася волога, яка з часом призведе до іржі і виходу спиць з ладу. Тому, якщо не хочете, що б зонт зламався під час особливо сильного пориву вітру, вологу зі спиць краще видаляти.
7
Дбайливо складіть тканину навколо купола каркаса і приберіть зонт в чохол. Таке звернення з цим аксесуаром дозволить йому жити довго і не змушувати свого господаря ходити в ремонт кілька разів на рік.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не кладіть мокрий парасольку в чохол, інакше потім вам буде дуже важко позбутися характерного запаху сирості.