Як назвати дитячий відділ.

Вдала назва - половина успіху. Від хорошого назви залежить відвідуваність магазина і, відповідно, його виручка. У майбутньому вдало вибране назва може стати брендом компанії. Також назва може стати відмінним рекламним інструментом. Назва дитячого відділу має бути легко вимовним, що запам'ятовується, пов'язаним асоціативно з дітьми.
Інструкція
1
Визначте свою цільову аудиторію і відштовхуйтеся від цього.
2
Назва повинна навіювати позитивні асоціації. Ні в якому разі не називайте магазин іменами негативних героїв дитячих творів - це може відлякати відвідувачів.
3
Називати дитячий відділ іменами - теж погана ідея. «Оля», «Катя» і «Маша» - невдалий варіант. Імена можуть викликати у потенційних покупців неприємні спогади та асоціації.
4
Називаючи магазин словом іноземною мовою, не забудьте уточнити його точне значення. Може бути, за його благозвучністю ховається повну невідповідність тематиці дитячого магазину.
5
Покажіть придумане вами назва кільком людям, вислухайте їх думку, можливо, вони наведуть вас на правильні думки. Уникайте штампів, неоригінальних назв, навіть якщо вони використовуються магазинами в інших містах. Індивідуальність завжди в ціні.
6
Назва будь-якого магазина або компанії має асоціюватися зі сферою діяльності організації. Це правило справедливо і у випадку з підбором назви для дитячого відділу . Хорошим джерелом можуть стати дитячі книжки і мультфільми, імена позитивних героїв і т.д.
7
Ви можете звернутися в рекламну компанію, що спеціалізується в даному напрямку, яка підбере вам вдала назва. Але за це, зрозуміло, доведеться викласти чимало грошей.
Зверніть увагу
Чи не поєднуйте в назві російські та латинські літери. Це досить поширена помилка.
Корисна порада
Залиште декілька назв про запас. Реєструючи назву, ви можете зіткнутися з тим, що воно вже кимось іспользуется.Перед відкриттям магазину влаштуйте конкурс на кращу назву з призами. Це хороший спосіб привернути майбутніх покупців і отримати відмінне ім'я для магазіна.Пробуйте різні методи пошуку назви для магазину і ви неодмінно знайдете найкраще.
Відкриття дитячого центру - справа блага, до того ж прибуткове. Розкид послуг, що надаються подібними центру ми, досить великий - навчання, медичні послуги, розваги та багато іншого. Але незалежно від того, чим саме займатиметься ваш дитячий центр, йому необхідно гарна назва.
Інструкція
1
Пам'ятайте про свою цільову аудиторію. І не тільки про дітей, але й про їхніх батьків. Адже дитина, побачивши або почувши рекламу, в силу своєї неплатоспроможності тут же йде до батьків. Тому назва повинна зачепити дитини і не відштовхнути батька. Сучасні діти дуже люблять іншомовні короткі назви. До того ж, чим коротше слово, тим легше його запам'ятати. Однак намагайтеся підібрати назву, не позбавлене смисла.Помніте, що слово має бути зрозуміло дитині. Адже у вас все-таки дитячий центр.
2
Відштовхуйтеся від роду діяльності вашого центру . Якщо це центр розваг з усілякими ігровими автоматами, то назва повинна розташовувати до активних ігор і веселью.Еслі це центр дитячого розвитку, то не потрібно нічого різкого та дратівної. Краще тематично пов'язати назву з навчанням і освітою. Можна використовувати латинські коріння, але лише загальновідомі, щоб нікому не довелося лізти в словники з расшіфровкой.Еслі це спортивний центр, то і назва потрібне активне і енергічное.Не забувайте і про вік дітей, на яких розрахований ваш центр. Для вікової категорії від 3 до 7 років потрібно одна назва, а від 7 до 18 - інше. Навряд чи шістнадцятирічним сподобається відвідувати центр під назвою «Малишок».
3
Відмовтеся від штампів. «Сонечко», «Хмарка», «Зірочка», «Ромашка» - все це вже давно пройдений етап, до того ж, занадто приївся.
4
Зверніться по допомогу до дитячих мультфільмів і книгам. Улюблені казкові герої теж можуть дати ім'я вашому центру. Тільки будьте обережні з авторськими правами і не забувайте про актуальність - мультфільм, який популярний зараз, абсолютно не обов'язково збереже свої позиції років через п'ять, а перейменовувати потім центр буде накладно.
5
Коли накидав кілька варіантів назв, проведіть їх фоносемантіческімі аналіз, тобто, виявите, які асоціації у людей ці слова. Залежно від того, який ви хочете справити ефект своєю назвою, ви зможете вибрати з усіх найкраще.