Як встановити нову Оперу.

У п'ятірку найбільш поширених браузерів в даний час входить і Opera. За деякими параметрами (наприклад, настройка користувача таблиць стилів) він явно перевершує конкурентів. Існують версії Opera як для персональних комп'ютерів, так і для мобільних пристроїв. З 2005 року цей інтернет-оглядач став поширюватися безкоштовно, тому отримання та встановлення його нових версій зараз не складає особливих труднощів.
Інструкція
1
Перейдіть на офіційний сайт виробника Opera, щоб отримати саму останню з розповсюджуваних офіційно версій без посередників. Адреса сайту - http://opera.com. Цей веб-ресурс мультіязичен, тому скрипти сайту самі визначать використовуваний вашою операційною системою мова і відправлять в браузер версію сайту цією мовою. Наведіть курсор на розділ «Браузери» в меню головної сторінки і у випадаючому списку виберіть посилання «Завантажити Opera». Можна, минаючи головну сторінку, відразу перейти за прямим посиланням http://www.opera.com/download.
2
Оберіть потрібну вам версію браузера (для комп'ютерів або телефонів і планшетників), клацнувши відповідну кнопку на сторінці завантаження. Після цього повинна початися закачка програми-установника. Якщо у вашому браузері виставлений заборону на спливаючі вікна, то цього може не статися і тоді буде потрібно клацнути відповідне посилання, яка буде присутня в сторінці сайту разом з поясненням для чого вона потрібна.
3
Натисніть кнопку «Запуск» в діалоговому вікні завантаження файлу. Файл буде викачаний, розпакований і програма-інсталятор почне свою роботу.
4
Натисніть кнопку «Параметри» в показаному монтажником вікні, якщо хочете уточнити деякі подробиці установки браузера. При необхідності ви зможете змінити мову інтерфейсу, місце установки, розміщення посилань на запуск браузера в системі. Потім ознайомтеся з «Умовами використання Opera» та натисніть кнопку «Прийняти і оновити».
5
Закрийте вікно Opera, якщо на момент установки нової версії воно відкрито - про це вас може попросити програма-інсталятор відповідним повідомленням. На цьому процедура установки нової версії буде завершена і установник відкриє вікно браузера.
6
Ви можете включити або відключити автоматичне оновлення браузера до останньої версії в його налаштуваннях. Для цього натисніть клавіші CTRL + F12, перейдіть на вкладку «Розширені», виберіть секцію «Безпека» і встановіть потрібне значення цієї настройки в випадаючому списку «Оновлення Opera».