Як підтягнути шкіру тіла. підтягнути шкіру над колінами на ногах в домашніх умовах.

Хто не хоче мати рівну, підтягнуту і пружну шкіру ? Питання, мабуть, зайвий. Красиве тіло подобається всім: на нього приємно дивитися, до нього приємно торкатися. Проблеми з пружністю шкіри можуть виникнути з різних причин: вік, різке схуднення, пологи. Звичайно, в кожній конкретній ситуації потрібен індивідуальний підхід.
Інструкція
1
Основна проблема в'ялої або відвислою шкіри - брак колагену. Для боротьби з нею використовуйте косметичні засоби для тіла з вмістом колагену. Введіть в денний раціон продукти, що стимулюють оновлення колагенових волокон в організмі (папайя, ананаси).
2
Включіть в програму щоденних фізичних навантажень так звані вібраційні вправи, виконуйте їх не менше 10 хвилин в день. Добре сприяють підтяжки шкіри плавання (не менше двох годин на тиждень) і танець живота.
3
Водні процедури, зокрема контрастний душ і обливання, давно зарекомендували себе як відмінний спосіб для боротьби з яка втрачає тонус шкірою. Щоб домогтися результатів, проводите процедури щодня. Після душу розтирайтеся махровим рушником. Ці процедури допомагають поліпшити кровообіг, що теж сприяє підвищенню пружності шкіри.
4
Приймайте ванни з маслами, які сприяють підвищенню тонусу шкіри. Такого роду масла часто застосовуються для боротьби з целюлітом, але вони надають і загальне зміцнювальний вплив.
5
Добре підтягує шкіру тіла масаж. Масаж може виконуватися вручну з використанням спеціальних кремів і масел, що підвищують тонус шкіри. Також масаж можна виконувати із застосуванням додаткових коштів, наприклад, спеціальних щіток, якими розтирають проблемні місця.
6
Салони можуть запропонувати для цих цілей гідромасажні процедури (масаж проблемних зон, що виконується за допомогою спрямованої водного струменя) і спеціальні програми коригуючого масажу. Мезотерапія і аккупунктурний ліфтинг (стимуляція росту і підтяжки шкіри за допомогою проколів в певних місцях) покликані підтягнути шкіру після різкого схуднення.
Зверніть увагу
Сучасна косметологія справляється з обвислими шкірою кількома шляхами: пластичний масаж, лазер і скальпель. Те, що не можна підтягнути за допомогою лазерного променя, можна просто відрізати. Абдомінопластика, видалення «крил» на руках та інші подібні процедури зазвичай використовуються в тих випадках, коли шкіра відвисла надмірно і безопераційні способи її корекції неможливі.