Як виростити селера черешкова.

Селера буває листовий, кореневої і черешкова. У черешкові селери їдять щільні волокнисті черешки, які дозрівають в серпні. Найпоширеніші сорти - «Золоте перо», «Бейо Заден» і «Юта». Черешкова селера може мати як білі і зелені, так і рожеві або червоні листя.
Вам знадобиться
  • - фунгіцид;
  • - рідкі добрива;
  • - солома;
  • - папір і гумка (мотузочка) або стаканчики від молочних продуктів.
Інструкція
1
Якість насіння селери можна підвищити завдяки «витримці»: краще, щоб перед посадкою вони полежали три або чотири роки. Потім насіння черешкові селери рекомендується обробити фунгіцидом, щоб пізніше рослина не захворіло бактеріальної плямистістю листя. Висівати насіння коштує рідше. Можна розміщувати їх відразу на грядці. Можна висівати насіння в контейнери, ставити їх в тепле місце і переносити на город через кілька тижнів. Висаджувати розсаду селери необхідно після заморозків. При цьому бажано, щоб у цей період висота рослин складала 5 - 7 см.
2
Не можна вирощувати селеру біля пастернаку: в цьому випадку обидва рослини можуть постраждати від сельдерейной мухи. Черешкова селера любить добре дренированную і удобрення землю. Велике значення для розвитку рослини має постійна вологість грунту (тільки при цьому важливо уникати підтоплення коренів). Грунт потрібно мульчувати, найкраще - соломою.
3
На грядці рослини слід розміщувати на відстані 20 см один від одного. Кожні десять днів черешкова селера слід підгодовувати рідким добривом (наприклад, настоєм кропиви). Три - чотири рази за сезон необхідно рихлити грядки.
4
Коли селера виросте до 45 см, його черешки треба «упакувати» в темну папір, а зверху обв'язати ниткою або надіти гумку. Замість паперу для обв'язки можна взяти високі стаканчики з-під молочних продуктів (у цьому випадку необхідно відрізати у стаканчика дно, надіти його на черешкова селера - широкою частиною в землю, прикопати і підгорнути). Верхня частина рослини - близько 15 см - у всіх випадках повинна залишитися вільною. Таким чином за 12 - 14 днів черешки очищаються, робляться соковитими і ніжними - тобто стають придатними в їжу.
5
Перед заморозками черешкова селера викопують, забирають у вологе і прохолодне місце і знову саджають на наступний рік.
Корисна порада
Один з варіантів приготування селери: черешки, нарізані шматочками завдовжки 8 - 10 см, варять 10 - 12 хвилин у воді з сіллю і подають, поливши олією. Крім того, черешки смажать або в сирому вигляді додають у салати. Сушене листя використовуються як приправи.