Як поставити linux на КПК.

Сучасні кишенькові комп'ютери дозволяють проводити швидку заміну операційної системи. Багато користувачів вважають за краще використовувати ОС Linux, особливо якщо знайомі з його особливостями, проектуванням і настройками. Дана система особливо корисна для бізнес-професіоналів, які хочуть отримати повний доступ до свого комп'ютера. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє легко встановити систему на ваш пристрій.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер з доступом в інтернет;
  • -програмне забезпечення Palm Desktop і HotSync Manager;
  • -кабель для передачі даних;
  • -установочний файл ОС Linux;
  • -мультімедійная карта.
Інструкція
1
Придбайте спеціальну мультимедійну карту пам'яті у фірмовому магазині постачальника вашого комп'ютера або замовте її через інтернет. Зніміть захисну кришку з задньої частини вашого КПК . Вийміть акумулятор і вставте мультимедійну карту. Вставте акумулятор. Поверніть на місце захисну кришку пристрою. Увімкніть його.
2
Збережіть всі ваші файли, медіа, відео і музику на мультимедійній картці. Установка Linux системи на пристрій може знищити всі ваші дані. Виберіть послідовно всі файли, які ви хочете зберегти, і натисніть кнопку "Параметри". У меню виберіть пункт "Зберегти на мультимедійній картці".
3
Скачайте програмне забезпечення Palm Desktop і HotSync Manager. Перший додаток дозволяє завантажити останню версію системи і правильно встановити її на кишеньковий комп'ютер. Друге необхідно для правильної синхронізації пристрою, що дозволяє запобігти втраті важливих системних файлів прилади. Збережіть файли на робочому столі домашнього комп'ютера. Запустіть Palm Desktop і дотримуйтесь інструкцій по установці.
4
Скачайте інсталяційний файл операційної системи Linux і також збережіть на робочому столі. Перезавантажте комп'ютер. Підключіть один кінець кабелю для передачі даних до кишенькового комп'ютера. Підключіть інший кінець кабелю до USB-порту настільного комп'ютера або ноутбука.
5
Запустіть програму HotSync Manager. Натисніть клавішу "Параметри". Дотримуйтесь подальших інструкцій програми. Запустіть інсталяційний файл ОС Linux. Натисніть на клавішу "Sync". Зачекайте, поки пройде синхронізація.
6
Вимкніть кабель для передачі даних. Тепер виберіть файл "Garux", який з'являється у вашому меню додатків. Дочекайтеся установки системи на ваш домашній комп'ютер. Натисніть і утримуйте кнопку живлення вашого пристрою. Зачекайте 30 секунд після його виключення, щоб включити його знову. Система встановлена і готова до роботи!
Зверніть увагу
Зазвичай самостійна перевстановлення системи призводить до обнулення гарантії на ваш пристрій. Проводьте її на свій страх і ризик.
Корисна порада
Обов'язково ознайомтеся з інструкцією по оновленню операційної системи на сайті виробника вашого комп'ютера.