Як прискорити роботу відеокарти.

Сучасні ігри стають все більш і більш вимогливими і, сплачуючи данину індустрії розваг, геймери змушені купувати більш сучасні відеокарти , збільшувати пам'ять, міняти процесори.
Інструкція
1
Але в ряді випадків можна обійтися і без матеріальних вкладень і трохи збільшити продуктивність відеокарти . Для цього буде потрібно завантажити програму RivaTuner з сайту розробника http://nvworld.ru/utilities/rivatuner/. Збережіть архів на жорсткий диск, потім розархівуйте його, запустіть програму установки і дотримуйтесь інструкцій.
2
Запустіть RivaTuner і дочекайтеся поки програма згенерує бази даних. У верхній частині вікна показана ваша відеокарта, а в нижній - використовуваний драйвер. Натисніть на трикутник навпроти драйвера і виберіть значок відеокарти .
3
Перед вами з'явилося вікно системних налаштувань. На вкладці розгін можна побачити частоти вашої картки на ядро і на пам'ять. Поставте галочку «Включити розгін на рівні драйвера», а у вікні натисніть кнопку «Визначення». Повзунки частот після цього стануть активними, але спочатку потрібно вибрати режим відео. Встановіть 3D.
4
Тепер, якщо ви зміните частоту на ядрі або пам'яті і натиснете «Застосувати», в тривимірному режимі на відеокарту буде подаватися вже нова частота. Однак слід пам'ятати, що не всі карти можуть розганятися. Якісь екземпляри женуться добре, якісь не дуже, а деякі при щонайменшій зміні частот можуть зависати намертво.
5
Розганяти карту краще поступово. Спочатку знайти стабільну частоту для ядра, потім визначити теж саме для пам'яті. Підвищуйте частоту поступово і після кожного підвищення проганяйте який-небудь 3D тест, наприклад 3DMark. Якщо комп'ютер зависне або на екрані з'являться артефакти, зменшуйте частоту. Так само пам'ятайте, що при збільшенні частот, відеокарта починає сильніше грітися, що так само впливає на стабільність її роботи. Так само є певна ймовірність, що після подібних експериментів, відеокарта просто згорить. Тому ви дієте на свій страх і ризик.