Місячна хода: Як навчитися самостійно.

Вперше цей елемент був виконаний Майклом Джексоном аж в 1983 році. Відтоді місячна хода стала не тільки його фірмовим знаком, а й популярним елементом брейка, доступним будь-якому танцюристу.
Вам знадобиться
  • м'яка згинати взуття на м'якій нескользкой підошві
Інструкція
1
Встаньте рівно. Потім, спираючись на ліву ногу, відведіть праву ногу назад і поставте її на мисок перпендикулярно підлозі. Для того, щоб краще тримати рівновагу, тримайте постійно відстань між ногами. Відстань має бути таким, щоб вам зручно було стояти в такій позиції.
2
Лівою ногою стійте твердо на п'яті. Потім проведіть її назад повз правої (сковзаєте ногою по підлозі) і поставте на мисок, вага перенесіть на праву п'яту. Праву ногу водночас опустіть з миска на всю стопу. Таким чином ноги помінялися місцями.
3
Виконайте все те ж саме іншою ногою, ви будете просуватися назад. Щоб створити ілюзію ходи, додайте рух руками. Рухайте ними також, як ви ними рухаєте при ходьбі: права нога йде назад, ліва рука йде вперед - і навпаки. Корпус тримайте злегка нахиленим вперед, як у людини, яка йде вперед.
Зверніть увагу
Ноги повинні бути дуже пластичні. Можна приховати недостатню пластичність ніг широкими штанами, поки не натренуєтеся.
Корисна порада
Подивіться декілька відео з танцюристами в уповільненому режимі або спеціальні навчальні відео, де кожен рух показують отдельно.Следіте за собою в дзеркалі або записуйте на відео.Кеди і снікерси відмінно підійдуть в якості взуття, але підлога повинна бути досить слизьким і водночас пружним. Спочатку для навчання доведеться повозитися з підбором поверхні підлоги і матеріалу підошви взуття, з часом це не матиме великого значенія.Еслі ви поки недосвідчений танцюрист і не можете скоординувати рухи рук і ніг, то руки можна просто засунути в кишені.