Як знищити домашніх клопів.

Клопи - постійні жителі не тільки готелів і санаторіїв, як це прийнято думати. Цих «постояльців» можна зустріти і в приватних будинках, причому сусідство з паразитами може стати цілком несподіваним - адже клопів легко перенести з меблями, або навіть купити з новою річчю. Їх можна «отримати» у спадок від старих мешканців будинку, а також прихопити з собою в громадському транспорті або в гостях.
Вам знадобиться
  • - гас
  • - трансформаторне масло
  • - оцет
  • - полин
  • - скипидар
Інструкція
1
Щоб позбутися шкідливих комах, краще звернутися в спеціальні служби, але боротися з домашніми паразитами можна і власними силами. Перед тим як почати боротьбу з неприємними сусідами, переконайтеся, що вам докучають саме клопи. Для цього потрібно ретельно оглянути ліжко і матраци, присутність клопів легко визначити за характерною лушпинні, комахи часто відкладають яйця в складках матраців і м'яких меблів.
2
Для боротьби з клопами широко застосовуються спеціальні дезинфікуючі засоби тривалої дії. Їх поширюють в місцях скупчення комах - на стінах, плінтусах, м'яких меблів, килимах, шпалерах, дверних рамах і т.д. Як правило, такі препарати гарантують захист від комах в середньому на два роки. Якісні засоби не залишають слідів, при грамотному використанні вони не представляють небезпеки для людини. Щоб позбутися клопів , потрібно обробити всі кімнати в будинку, а не обмежуватися одним приміщенням, наприклад, спальнею.
3
Від клопів допоможуть перевірені засоби: - рідкі засоби «Лактерін» і «инсекти Дібров-фін», «Актеллік»; - аерозолі «Карбозоль», «Прима-У», «Перфос -П »; - порошкоподібні засоби« Ріапан »,« Неопін ».
4
Для боротьби з постільними клопами краще звернутися в спеціальні служби - це найбільш безпечний варіант вирішення проблеми.
5
Місця скупчення комах можна обробити гасом, трансформаторним маслом або обдати окропом. Від клопів допомагає оцет, полин і скипидар. Комахи бояться морозу, тому дезінфікувати матраци і предмети м'яких меблів краще на відкритому повітрі при температурі нижче 19-20 градусів Цельсія.
6
Хорошим народним засобом від клопів вважається полин - вона продається в аптеках в сушеному вигляді. Подрібнене рослина потрібно розсипати в місцях скупчення комах. Полин рекомендують використовувати в поєднанні з більш потужними засобами.
Побутові або постільні клопи можуть стати справжньою бідою, оселившись у вашій квартирі. Вдень вони ховаються в темних, теплих місцях - за шпалерами, в щілинах ліжок, тріщинах стін. У темний час доби вони шукають теплокровних - кусають сплячих тварин і людей. Укуси клопів можуть викликати алергію, позбавити вас сну і відпочинку. Клопи можуть проникнути в житло по зовнішніх стінах будівель, вентиляційних шахтах, телефонних дротах. Переносниками клопів можуть стати тварини та сама людина, так як клопи можуть ховатися в одязі. Також джерелом зараження може стати меблі або електроніка, так як комахи могли відкласти туди яйця.
Інструкція
1
Для боротьби з клопами при першій же підозрі на присутність цих комах у вашій квартирі - обробіть всі можливі затишні куточки, куди клопи можуть відкласти яйця оцтовою есенцією. Клопи також не виносять запах господарського мила, обробіть міцним його розчином меблі в спальні.
2
Для того щоб захистити квартиру від проникнення клопів , під час ремонту додайте 20-40 г аерозолю або 10% -ної емульсії хлорофорса на відро клею для шпалер. У випадку якщо ви вже знайшли гнізда клопів у своєму будинку, обробіть їх сумішшю емульсії хлорофорса і води в співвідношенні 1 до 4. Хлорофорс - отруйна і для людини речовина, тому працювати з ним треба дуже обережно, використовуючи рукавички , а також захисний одяг і маску або протигаз.
3
Нешкідливим для людини засобом для знищення клопів є порошок піретруму. Посипте їм знайдені гнізда клопів . Для того щоб вдути порошок піретруму у важкодоступні місця, щілини, тріщини і стики меблів і стін використовуйте гумові груші.
4
Здавна для боротьби з клопами застосовували скипидар і гас. Змішайте 100 мл. гасу, 100 мл. скипидару і 20 гр. нафталіну. Пензлем наносите суміш на місця скупчення і можливого проживання наскомих.
5
Після обробки отруйними хімікатами квартири, необхідно випрати і ретельно випрасувати гарячою праскою постільна білизна. Ковдри, подушки, матраци і килими в домашніх умовах очистити неможливо, необхідно здати їх в хімчистку.
6
Очистити від клопів заражену меблі, електроніку і книги іноді буває практично неможливим. Найчастіше від них доводиться позбавлятися. Якщо своїми силами позбутися клопів не вдасться, зверніться в спеціалізовані служби, що надають послуги з дезінфекції та дератизації приміщень.