Як посіяти редис.

Вирощувати редис легко і вигідно - при правильному догляді з однієї і тієї ж грядки за сезон можна зібрати три врожаї. Цей коренеплід любить родючу вологий грунт, інакше врожаю можна і не дочекатися. Найкраще сіяти редис ранньою весною або ранньою осінню, перша зелень проросте вже через п'ять днів після посіву, а збирати смачні плоди можна вже через чотири тижні.
Інструкція
1
Перед тим як сіяти редис , відберіть найкращі - свіжі і великі насіння. Відсіяти погану розсаду легко - для цього опустіть насіння в розчин солі - ті, що спливуть, можна викинути.
2
Щоб урожай вдався на славу, не потрібно лінуватися, насіння повинні лягати в землю рівномірно, на невелику глибину. Посіви краще не загущать, відстань між насінням повинно бути не менше 2-4 см, а рівень закладення максимум 1 см.
3
До холоду редис звичний, а ось жарку і суху погоду не любить, тому намагайтеся часто поливати посіви, інакше плоди придбають неприємну гіркоту і будуть розтріскуватися.
4
Редис редис у ворожнечу, тому для посіву вибирайте кращі сорти, такі як «Зоря», «Альба», «Жара», «Рубін», «Зеніт», «Червоний велетень» , «Ранній червоний», «Вирівська», «Червоний з білим кінчиком», «Сафит», «Французький сніданок», «Рожево-червоний з білим кінчиком».
5
Щоб отримати багатий врожай, потрібно строго дотримуватися термінів посіву і враховувати особливості досить вибагливого рослини. Для правильного розвитку і зростання редис у досить 12:00 світлового дня, якщо сонце світить довше, рослина швидко дає квітконоси, а в короткі зимові дні коренеплоди утворюються погано. Тому редис краще сіяти в липні і серпні або квітні - травні. Саме в цей час року досягається необхідне рівновагу всіх складових багатого врожаю.
6
Що потрібно знати, вибираючи ділянку для посіву? Приємні на смак і ніжні коренеплоди утворюються на сонячних ділянках, а в тіні рослини дають густу бадилля. Чимале значення має родючість ґрунту - редис любить пухкі, суглинні або супіщані землі, на кислих, неродючих ділянках коренеплоди утворюються погано. Сіяти редис краще після томатів, перців і огірків.
7
Є у редис а свої вороги - це капустяна муха і хрестоцвіті блохи. Для боротьби з шкідниками можна застосувати дуже дієвий народний засіб - настій тютюнового пилу. На відміну від хімічних препаратів, це засіб абсолютно нешкідливо. На час активності капустяної мухи урожай краще ретельно вкрити.