Як вивести тлю.

У боротьбі з навалою попелиці зазвичай застосовують хімікати, але вони можуть заподіяти шкоди деревам та іншим мешканцям саду. Тому часто садівники зупиняють вибір на народних засобах, а бувалі дачники успішно виводять тлю , використовуючи підручний сировину.
Вам знадобиться
  • - чистотіл
  • - листя томатів
  • - картоплиння
  • - махорка або тютюн
  • - часник
Інструкція
1
У хід йде картоплиння, стручковий перець і ріпчасту цибулю, ромашка, щавель, кульбаба, тютюн і багато інших рослин, які з якихось причин не подобаються цим комахам.
2
Чистотіл - природний ворог попелиці, на його основі можна приготувати просте і доступне засіб, який допоможе швидко і легко впоратися з навалою шкідливих комах. Для розчину візьміть кілька дрібно нарізану рослин, додайте 15 г господарського мила і залийте масу відром теплої води. Після того як засіб настоїться, занурюйте в нього верхівки пагонів сливи, вишні, смородини та інших дерев - від попелиці не залишиться і сліду.
3
Хорошим засобом від попелиці вважається настій з листя томата. Бадилля томата (600 г) дрібно порубати, залити відром води і кип'ятити протягом півгодини. Розчин розвести водою у співвідношенні один стакан кошти на літр води і обприскати рослини, уражені тлею. Такий настій можна приготувати з картоплі в співвідношенні 2 кг бадилля на десять літрів теплої води.
4
Настій з махорки допомагає швидко і безболісно впоратися з навалою шкідників. В 1 л води потрібно розвести 150 г махорки і кип'ятити протягом години. Проціджений відвар розвести відром води і обприскувати уражені ділянки рослин.
5
Тля навіть не наблизиться до дерев, якщо удобрювати грунт деревною золою. Робити це потрібно навесні або восени, досить 1-2 відер золи. Щоб підсилити ефект цього методу, один або два рази за літо рано вранці або ввечері запилюючи дерева золою.
6
Тля не любить часник, а цим не можна не скористатися. В одному літрі води розведіть 150 м часнику і настоюйте до п'яти днів. Настій розведіть десятьма літрами води і обприскуйте уражені ділянки рослин. Застосовуючи народні засоби, головне, не запізнитися з першої весняної обробкою рослин і випередити масове заселення колоній попелиці. Не використовуйте один і той же засіб протягом довгого часу, щоб уникнути звикання їх потрібно чергувати.