Як стикувати лінолеум. Як стикувати між сабой лінолеум.

Одним з найбільш практичних матеріалів для підлогового покриття на сьогоднішній день є лінолеум . Добре укладені підлоги з недорого і гігієнічного лінолеум а служать до 30 років. Однак існують нюанси, які необхідно враховувати при укладанні цього матеріалу. Від правильності і своєчасності закріплення лінолеум а залежить його майбутній зовнішній вигляд. Важливим аспектом також є стикування його швів.
Вам знадобиться
  • - рукавички;
  • - пилосос;
  • - широкий скотч;
  • - ніж;
  • - клей для холодної зварювання лінолеуму .
Інструкція
1
допомогою пилососа ретельно очистіть шов між полотнищами лінолеум а від пилу та інших забруднень. Якщо шов вологий або туди потрапила вода, необхідно насухо витерти його.
2
Щоб клей не потрапив на поверхню лінолеум а, наклейте скотч уздовж стику полотен. Смужка скотча повинна повністю закривати собою шов і ту частину лінолеум а, яка не повинна розплавитися.
3
Акуратно проріжте скотч уздовж центру стику.
4
Нанесіть клей в вийшла проріз, акуратно ведучи наконечник тюбика з клеєм уздовж стику. Слідкуйте за тим, щоб смужка клею, що виступає над поверхнею скотча, була не більше 4 мм у висоту.
5
Після закінчення 10-15 хвилин після нанесення, коли клей для холодної зварювання трохи підсохне, зніміть скотч.
6
Після того, як клей висохне повністю (через 30-40 хвилин), акуратно видаліть залишилися в стику надлишки клею ножем. Ніж найкраще використовувати спеціальний - будівельний. Його заточка і форма дозволяє видалити зайві матеріали без пошкодження поверхні лінолеум а.
Зверніть увагу
Перед початком роботи обов'язково надіньте рукавички, щоб клей не потрапив на руки. Працюйте в фартусі або спеціальному одязі, щоб не зіпсувати клеєм хороші речі. Також рекомендується відкрити вікно, щоб у приміщенні, де ви працюєте, не скупчувалися шкідливі випари від висихаючої клею.
Корисна порада
При нанесенні клею на стик полотен під наконечником тюбика слід тримати ватяний тампон, щоб надлишки клею не потрапили на поверхню лінолеуму, яка не захищена скотчем. Якщо клей все ж потрапив на лінолеум, не поспішайте засмучуватися або намагатися стерти плями. Дочекайтеся, поки клей висохне, і акуратно зіскоблити його гострим ножем. Якщо при цьому ви випадково пошкодите лінолеум, також не варто засмучуватися: виправити становище допоможе той же самий клей для холодної зварювання, акуратно нанесений на пошкоджену область.