Як зробити кишеньковий календар. фони для кишенькового календаря.

Кишеньковий календарик, дизайн якого розробили ви самі, має одну перевагу перед серійним: він виглядає саме так, як хочеться вам, а не дизайнеру. Сучасна техніка дозволяє створити такий календар в лічені хвилини.
Інструкція
1
Створіть текст для зворотного боку свого календаря. Якщо ви користуєтеся операційною системою Linux, скористайтеся для цього такою командою: cal -m Nгде N - номер року (наприклад, 2011).
2
Якщо у вас є тільки Windows, зайдіть на наступний сайт: http://www.timeanddate.com/calendar/Виберіте номер року, а країна визначиться автоматично. Після того, як календар буде згенеровано, зробіть скріншот сторінки (при необхідності, зменшіть шрифт, щоб календар цілком помістився на екран, або зробіть два скріншота і об'єднайте їх). Потім виріжте з отриманої картинки зображення календаря, видаливши все зайве.
3
Отриманий текст або зображення роздрукуйте на аркуші щільного паперу формату A8. Якщо друкується текст, зменшіть шрифт до такої величини, щоб він помістився на цей ліст.Многіе принтери нездатні працювати з листами настільки малого розміру. У цьому випадку, візьміть звичайний аркуш цупкого паперу формату A4 і роздрукуйте на ньому одночасно стільки календарів, скільки на нього поміститься.
4
Для лицьового боку використовуйте фотографію, зроблену власноруч, інакше календар
5
Здійсніть ламінацію календарів з двох сторін. Якщо у вас немає власного ламінатора, відвідайте для здійснення цієї послуги копіювальний центр.Ліст формату A4 піддайте ламінації цілком.
6
Використовуючи спеціальну гільйотину для паперу (ножиці не підійдуть, оскільки вони не забезпечать розрізання по прямій лінії), розріжте лист на окремі календарики.
Кишенькові календарики - відмінний сувенір. Особливо приємно дарувати ті, які зроблені своїми руками. Маючи невеликі навички роботи з певними програмами, вам не складе труднощів виготовити такий календарик за своїм ескізом.
Інструкція
1
Основу календаря робіть в Corel Draw за допомогою інструменту Text Tool. Зробіть спочатку один блок. Для цього виконайте всього три написи: назва місяця, назва днів тижня і самі дні. Перші дві ви введете без проблем. Для третьої створіть напис на аркуші і виберіть формат тексту в меню Format Text або натисніть Ctrl + T. Введіть кількість колонок: п'ять або шість, залежно від кількості днів у місяці. А далі просто введіть цифри, підрегулюйте ширину, прикрасьте вихідні.
2
Після цього з'єднайте місяці з днями тижня, вирівняйте за допомогою Align & Distribute (меню Arrange -> Align & Distribute).
3
Решта місяців виконуйте, просто зрушуючи дні, зафарбовуючи їх знову все в чорний, видаліть, де необхідно, зайве 31-е число, знову Прикрасьте вихідні.
4
Після цього експортуйте отримане в фотошоп. Для цього виділіть шаблон, меню File -> Export, в поле Save as type виберіть PSD - Adobe Photoshop.
5
Відкрийте у фотошопі отриманий файл. Далі працюйте з шарами. Користуйтеся папками (set) - це дуже зручно, коли багато шарів.
6
Далі виміряйте розміри звичайного календарика і встановіть такі ж у зображення (меню Image -> Image size). Щоб шаблон не займав весь простір календарика, зменшіть шар з ним. Для цього виділіть шар (команда Ctrl + T) і зменшуйте по своєму смаку.
7
Оберіть картинку для фону. Щоб дізнатися розмір фону, клікніть на білий шар лівою кнопкою мишки при натисканні Ctrl. Далі на панелі Tools виберіть інструмент Rectangular Marquee Tool і перетягніть виділення на фонову картинку. Якщо на зображенні це виділення буде дуже маленьким, зменшіть її розміри (Image -> Image size). Потім знову перетяните виділення і встановіть на свій смак. Копіюйте виділення і встановіть його на календарі. При цьому шар повинен розташовуватися подальшим після шару з календарем в папці. Якщо вийшло дуже яскраво, зробіть трохи прозоріше цей шар - на панелі шарів - Opacity.
8
титульній стороні зробити ще простіше. Скопіюйте всю папку з зворотною стороною, для цього на панелі шарів перетягніть папку на кнопку Create new layer. Перейменуйте, видаліть шар з календарем і фон. Відкрийте фото або картинку, слід регулювати розміри і перетягуйте виділення. А далі копіюйте і вставляйте.