Як зберегти пружність шкіри.

До 40 років починається неминучий процес старіння і в першу чергу він зачіпає нашу шкіру. Чи можливо запобігти неминучу втрату пружності? Так, якщо постійно доглядати за своїм тілом і не нехтувати здоровим способом життя.
Інструкція
1
Для того щоб зберегти шкіру пружною необхідно дотримуватися здорового способу життя. Намагайтеся для приготування їжі використовувати продукти, насичені вітамінами A, E, C, B5. Якнайбільше вживайте в їжу фруктів. Незамінним елементом для збереження еластичною шкіри є що міститься в яйцях, часнику і зернових культурах селен. Не виключайте зі свого раціону м'ясо і жирні сорти риби. Вони сприяють зміцненню шкіри .
2
Не захоплюйтеся засмагою. Сонце сушить шкіру, і вона стає схильною старінню швидше. Якщо ви любите приймати сонячні ванни, не забувайте користуватися спеціальними захисними кремами.
3
Гарне вплив на пружність шкіри роблять вельми поширені ефірні масла. Використовуйте їх при прийнятті душа, а також при масажі вашої шкіри . Проводите процедури щодня і захищайте шкіру від передчасного старіння. В будь-який звичний для вас зволожуючий крем додайте кілька крапель трояндової олії. Для того щоб прийняти ванну з ефірним маслом попередньо розводьте кілька його крапель у склянці йогурту, вершків, кефіру або молока. Можна скористатися сумішшю з масла обліпихи і авокадо. Візьміть їх по 10 крапель і змішайте з маслом мигдалю в обсязі 100 мл. Щодня наносите отриману суміш на чисту і підсушену рушником шкіру.
4
При прийнятті ванни використовуйте кухонну сіль, бажано крупного помелу. Половину кілограма розчиніть в наповненій ванні. Температура води не повинна перевищувати 39 градусів. Приймайте ванну протягом чверті години. Після цього обов'язково сполосніть під прохолодним душем. Сіль підсилює кровообіг і насичує тканини шкіри киснем. Це надає їй ніжність. А прохолодний душ допоможе звузити пори і тим самим зміцнює вашу шкіру.
5
Як можна частіше в проблемних місцях використовуйте компреси. Для цього підігрійте невелику кількість оливкової олії і втирайте легкими рухами в ділянку шкіри , де процес в'янення найбільш очевидний. Оберніть це місце теплим рушником Спокійно полежте півгодини, і змийте масло під теплим душем.