Як намалювати кота олівцем.

Малювання - це мистецтво, яке не віднімеш у володаря. Люди від мала до велика можуть творити на листку, що тільки їм заманеться. Якщо ви тільки вчитеся і хочете красиво намалювати, припустимо, кота, то вам сюди!
Вам знадобиться
  • Чистий альбомний листок, олівці (можна кольорові).
Інструкція
1
Кішка - одне з тих тварин, що викликають симпатію у людей різного віку. Природно, її хочеться намалювати, та як можна по реалістичніше. А що в ній є: чотири лапки, тулуб, голова, вушка, хвостик і все це згрупувавши разом - кішка готова. Нескладно, але треба все робити правильно і по порядку, щоб не розчарувати себе та оточуючих своїм творчим талантом.
2
Спочатку, як правило, робимо начерк. Малюємо основні форми тварини, тобто голову та тулуб. Накидаємо на лист круг для голови і грубий овал подовженого типу для туловіща.Теперь працюємо над лініями. Вони не повинні бути грубими, як ми начеркав спочатку. Надаючи форму і положення нашого кота, намагаємося зробити гладкі, плавно перетікають лінії.
3
Далі мордочка. Малюємо хрест на колі, що є головою. Хрест потрібен, щоб показати де у тварини будуть розташовуватися очі, ніс і рот.В куточках розташовуємо трикутнички - це вушка кота, що має важливе значення для такого хижака.
4
Далі вимальовує кішці лапки і підмальовувати зверху хвостік.Для більшої реалістичності ще накидаємо мех.Кот майже готов.Стіраем непотрібні нам начерки і лінії. Після доробляємо деякі нюанси (місце розташування задніх лапок, шерстки, тінь від тварини).
5
Останнім моментом малюються вусики, згадайте, які вони у кішок і відтворіть такі ж. Ваша кішка повинна вийде чудовою, експериментуйте далі.
Зверніть увагу
Як намалювати кошеня олівцем поетапно. Крок перший. Наметим на листочку паперу зразкову розміщення кошеня. Можете навіть позначити лініями зразкову робоче поле. Малюємо форму для голови.
Корисна порада
Як намалювати кота - завершуємо малювання. На цьому етапі дуже важливо, щоб ви удалити всі напрямні лінії в різних частинах тіла. Як ви можете бачити тут деякі деталі були додані, а шерсть була додана по всій лінії тіла.