Як позбутися від борадавок.

Причини появи бородавок повністю не з'ясовані. Встановлено лише, що їх викликає вірус папіломи людини, а самі бородавки - це доброякісні епідермальні освіти. Найпоширеніші - бородавки звичайні, які з'являються, як правило, на руках. Бувають ще плоскі (юнацькі) і підошовні бородавки.
Вам знадобиться
  • - часник;
  • - чистотіл;
  • - алое;
  • - сода.
Інструкція
1
Бородавки добре лікуються, але якщо тактика виведення обрана неправильно, то можливі ускладнення. Найчастіше залишаються косметичні вади у вигляді рубців або опіків від самостійного застосування розчинів типу «Суперчістотел», сірчаної кислоти або лугу. Тому при лікуванні бородавок необхідна консультація лікаря і розумна обережність.
2
В сучасні методи лікування бородавок входить кріотерапія, електрокоагуляція, вітамінна терапія. При вітамінної терапії бородавки змащують вітаміном Е, одночасно приймаючи всередину вітаміни А і Е. Самим сучасним і безкровним є видалення бородавок лазером.
3
Не варто скидати з рахунків і перевірені століттями народні способи позбавлення від бородавок. Особливо ефективні вони можуть бути у дітей.
4
Візьміть велику і соковиту головку часнику, відокремте одну часточку. Очистіть її і розріжте навпіл. Однією половинкою натріть бородавку, а другу прібінтуйте до бородавки на ніч. Вранці зніміть пов'язку. За день ще два рази натріть бородавку свіжим соком часнику. Не забувайте мити руки, перед тим, як будете змащувати бородавку. Але ніч знову розріжте часточку і прив'яжіть її до бородавки. Повторюйте процедуру 7-10 днів. Процедури по позбавленню від бородавок потрібно починати на убутній місяці.
5
Лікування бородавки часником можна поєднувати зі змазуванням її свіжим соком трави чистотілу, тобто на ніч натираєте і прив'язуєте до бородавки часник, а вдень змащуєте жовтим соком щойно зірваної трави чистотілу.
6
Виведення бородавки соком алое. У склянці теплої води розчиніть неповну чайну ложку соди, змочіть шматочок вати, прикладіть на 10 хвилин до бородавки. Від зрізаного і вимитого аркуша алое відріжте скибочку і розріжте його вздовж. Однією половинкою скибочки змастіть бородавку, іншу накладіть на неї і прібінтуйте на ніч. Залишки зрізаного алое зберігайте в холодильнику. Повторюйте процедуру 7 -10 днів.