Як підібрати акумулятор.

Життєво важливим органом для багатьох пристроїв є акумулятор . Акумулятори міцно зайняли одну з головних ніш в життєзабезпеченні різного роду механізмів. Мабуть, найпоширенішим застосуванням акумулятор вих батарей служить установка їх на автомобільну техніку. Автомобільні магазини пропонують широкий вибір акумулятор ов різних фірм-виробників. Автовласники знають, як важливий питання вибору надійного акумулятор а для свого автомобіля.
Інструкція
1
Акумулятор забезпечує запуск двигуна і роботу електрообладнання. Для надійної роботи вашого автомобіля важливо правильно вибрати акумулятор . Критерії такого вибору можуть бути різними. Якщо ви не маєте професійного досвіду поводження з сухими акумулятор ами, не вибирайте такий. Сам процес приготування електроліту складний. Допустивши навіть незначну помилку, ви ризикуєте скоротити термін служби свого акумулятор а.
2
Віддайте перевагу тому акумулятор у, який не потребує обслуговування. Вам не доведеться стежити за рівнем електроліту і постійно доливати дисцилированной воду.
3
Виберіть акумулятор з Конвертна пристосуванням для ізоляції позитивних і негативних пластин. Конвертний спосіб запобігає замикання пластин, перешкоджає їх осипання та запобігає забрудненню електроліту. Саморазряд таких акумулятор ов значно нижче. Експлуатація конвертових сепараторів дозволяє продовжити термін служби акумулятор а з двох до п'яти років.
4
Незважаючи на великий асортимент акумулятор вих батарей, придбайте батарею з свинцево-кальцієвими пластинами. Вони знижують витрату води в електроліті і саморазряд. Маючи однакову вагу з аналогічними АКБ, вони вміщають більше пластин. Це забезпечує збільшення пусковий потужності з 30 до 50 відсотків.
5
Використовуйте акумулятор и, на яких встановлені кришки з системою сепарації. Вони знижують витрату води і перешкоджають витоку електроліту при нахилах АКБ. Такі кришки повністю виключають можливість вибуху акумулятор а.
6
Електрична ємність є основною характеристикою акумулятор а. Велика місткість дозволяє витратити більше електроенергії на пуск двигуна автомобіля. Визначте по потужності вашого автомобіля необхідну ємність акумулятор а. Для цього використовуйте спеціальну таблицю, в якій вказані потужності двигунів і ємності акумулятор ів.
7
Кращим акумулятор ом є залитий і заряджений, з Конвертна сепаратором і пластинами, що містять мінімум сурми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Plyt0GyCS3A
Зверніть увагу
При наявності на автомобілі сигналізації кондиціонера, аудіоапаратури виберіть акумулятор, потужністю більше ніж на 5-10 амперчасах.
Корисна порада
Вам підійде будь-який акумулятор, якщо ви міняєте автомобіль не рідше разу на рік. Для впевненої заведення двигуна при низьких температурах, вам не обійтися без кальцієвого акумулятора.