Як лікувати гайморит народними методами.

Одним з найбільш неприємних діагнозів є гайморит . Під час хвороби пацієнт не може дихати, його мучить головний біль та нежить, відчувається слабкість у всьому тілі. Температура піднімається до 38 градусів і порушується сон. Для того щоб лікувати дана недуга, існують як медикаментозні, так і народні засоби.
Вам знадобиться
  • - корінь хрону;
  • - лимони;
  • - сухий ментол;
  • - спиртова настоянка прополісу.
Інструкція
1
Ще в старі часи наші предки для лікування гайморит а використовували хрін. Для самого процесу лікування використовувався корінь хрону, який ретельно мився, з нього знімався верхній шар, а далі він натирався на дрібній тертці. Отриману масу ділили на три частини, одну з якої змішували з соком 2-3 лимонів. В результаті виходила кашка, що має досить густу консистенцію. Кожен день необхідно було приймати половину чайної ложки кашки після їди, через 20-25 хвилин. При цьому спосіб лікування вимагав досить довгий курс, тривалістю 3-4 місяці. Після закінчення даного терміну робили двотижневу перерву і проводили курс знову. Варто відзначити, що 2 рази на рік - восени і навесні, лікування необхідно було повторювати. Як результат, через 2 роки напади проходили.
2
Також досить часто зараз використовується сухий ментол. Існує ментол, який продається в крупинках. Його необхідно розчинити в каструлі з окропом. Накривши голову рушником, необхідно вдихати пар від каструлі до тих пір, поки відбувається процес випаровування.
3
Також можна використовувати спиртову настоянку прополісу. Для цього необхідно закип'ятити в каструлі воду і влити в неї пів чайної ложки настоянки прополісу. Після цього відвар також необхідно вдихати.
4
Можна подихати і картопляним паром. Для цього необхідно відварити картоплю в мундирі, воду злити і дихати, укутавши голову.
5
Серед народних засобів також використовується ебонітовий диск, який має товщину 10 мм і діаметр 110 мм. У цього диска повинна бути відшліфована сторона, якій необхідно проводити погладжування по обличчю, щоках, підборіддя за годинниковою стрілкою. Протягом 1 секунди роблять один оборот по обличчю. Сеанс триває приблизно 10-15 хвилин. Проробляти необхідно 2 рази на день.