Як змінити дані в Моєму Світі. Як ви хочете змінити цей світ.

Мой Мир - це соціальна мережа, реєстрацію в якій пропонує поштова система mail.ru після того, як ви завели свою поштову скриньку. Мой Мир дозволяє спілкуватися, завантажувати та коментувати фотографії, шукати людей за різними ознаками. Також при реєстрації в Моєму Світі потрібно надати особисту інформацію про навчання, роботу, день народження, і т.д. .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Запустіть браузер. Перейдіть на сайт mail.ru, введіть свій логін і пароль у системі і перейдіть на свою сторінку в Моєму Світі . Перейдіть по посиланню настройки, яка є внизу сторінки і перейдіть на опцію «анкетні дані».
2
Введіть у першому полі «Псевдонім» свій бажаний нік, тобто вигадане ім'я в системі. Ви можете ввести і своє реальне ім'я. В полі «ваше фото» відображається поточна ваша фотографія, щоб її змінити натисніть на кнопку «Додати/Змінити фото». У першому полі можна завантажити фото з комп'ютера за допомогою кнопки «Огляд». Система підтримує такі формати файлів: JPEG (JPG), PNG, BMP, TIFF, GIF. Для завантаження зображення з Інтернет вставте посилання на фотографію в наступному полі. Коли зображення, яке ви хочете використовувати, вибрано, натисніть кнопку «Змінити». Також можна змінити мініатюру фотографії, виділяючи її курсором миші. Після цього натисніть кнопку «зберегти зміни».
3
Введіть нові анкетні дані в полі «Ім'я», «Прізвище» та «Дата народження». Зверніть увагу, ці поля обов'язкові для заповнення, їх не можна залишати порожніми. Виберіть свою стать у відповідному полі. В наступному полі змініть дані про своє місто, виберіть потрібну країну, область і місто проживання. Виберіть місце проживання на карті або зі списку, вибравши відповідне посилання. Після того, як ви поміняли ці дані в Моєму світі, ви можете встановити галочку в полі «Відображати ці дані в моїй анкеті в Mail.Ru Агента і дозволяти іншим користувачам знаходити мене за цими даними».
4
Перейдіть в наступне поле, де можна змінити дані і налаштування Агента: відображення онлайн-статусу, дозвіл входу в агент без пароля, додавання в список контактів всіх друзів з Мого Світу.
5
Підтвердіть те, що саме ви хочете змінити дані, а не хто-небудь інший, введенням свого пароля і натисніть кнопку «Зберегти». У випадку якщо ви передумали, натисніть «Відновити» і повернуться ваші попередні анкетні дані.
6
Перейдіть до опції «Персональна інформація» і змініть свої дані в Моєму Світі про ваш сімейний стан, інформації про вашу освіту, сферу роботи і захопленні. Для збереження інформації натисніть кнопку «Зберегти».