Як усунути вологість.

Надлишкова вологість , безсумнівно, велика неприємність для власників квартир. Вона спотворює естетику кімнат, є сприятливим середовищем для зростання всіляких грибків і бактерій, а так само негативно впливає на організми людей.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційний матеріал для труб;
  • - рідке скло;
  • - утеплювач для стін.
Інструкція
1
Для того щоб усунути надмірну вологість в приміщенні, першою справою, встановіть причину її виникнення. Для цього зверніться в організацію, яка надає житлово-комунальні послуги. Фахівці організації будуть займатися усуненням причин тільки в тому випадку, коли вона полягає у виході з ладу вентиляційної шахти або незаконному додаванні в шахту додаткових виходів. Такі причини житлово-комунальна організація зобов'язана усувати за свій рахунок. У тому випадку, коли перераховані вище причини не виявлені, почніть пошук причини виникнення вологості самостійно.
2
Якщо причиною зайвої вологості є надмірно опалювальний підвал, скористайтеся рідким склом для посилення герметичності приміщення. З його допомогою підлогове покриття придбає ефект ламінування і проблема зникне.
3
Якщо підвищена вологість з'явилася через погану теплоізоляції стояка, а виявляється вона у вигляді конденсату, що осідає на трубах, оберніть труби додатковим шаром утеплювача. В якості теплоізолюючого матеріалу відмінно підійде скловата. Якщо посилення теплоізоляції труб не принесло бажаного результату, замініть звичайні труби на пенополиуретановие.
4
Якщо підвищена вологість викликана поганою герметизацією стінних швів при будівництві приміщення. Дану проблему вирішите за допомогою посилення теплозахисту стін із зовнішнього боку приміщення. Для цього використовуйте водовідштовхувальну емульсію з бітумом.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не перекривайте доступ теплого повітря від опалювальних приладів до вікон. Це може стати причиною появи надлишкової вологості в приміщенні і осіданню конденсату на стеклах.
Корисна порада
Для того щоб рівень вологості був у межах норми, провітрюйте приміщення хоча б кілька разів на день по п'ятнадцять хвилин. Особливо це стосується приміщень найбільш схильних підвищеної вологості, таких як спальня і кухня.