Як скласти листівки.

Листівки - ефективний маркетинговий інструмент. Вони дешеві у виконанні. При цьому за допомогою розсилки по поштових скриньках або розповсюдження промоутерами, можна охопити достатній відсоток потрібної аудиторії. Головне зробити листівки привертають увагу.
Інструкція
1
Спочатку напишіть текст для рекламної листівки. Він не повинен бути об'ємним і містить незнайомі терміни. Викладайте думка простими словами, щоб вона була зрозуміла всім. Робіть акценти на корисних властивостях товару або послуги. Не зациклюйтеся на описі складних технологічних процесів. Вони будуть цікаві хіба що професіоналам. Перевірте текст на граматичні та орфографічні помилки.
2
Придумайте слоган, який підходить до теми листівки. Він повинен бути коротким і незабутнім. Наприклад - "удар по цінам", "халява", "новинка", "ексклюзив". Його потрібно надрукувати крупно і яскраво, щоб було видно здалеку. Якщо листівки будуть роздаватися промоутерами, це приверне до них увагу. Та й при поштовій розсилці, як показує практика, це важливо. Дуже часто рекламні буклети валяються на підлозі в під'їздах. Кричущі заголовки обов'язково зацікавлять самих цікавих жителів.
3
Підберіть фото хорошої якості, що відповідають тематиці листівки. Заздалегідь поцікавтеся в друкарні, якого розміру вони мають бути. Знайдіть якомога більше красивих зображень, щоб їх можна було по-різному скомпонувати.
4
У дизайнерській програмі сумістите текст, фото і слоган. Розкладіть всі компоненти на кольорову підкладку. Пробуйте кілька варіантів. Попросіть керівника затвердити макет. Відкоригуйте його відповідно до технічних вимог друкарні.
5
Запишіть макет на диск, не забувши прикласти окремо текстові файли і зображення. Перевірте, чи відкривається папка з диска. Надішліть його в друкарню. Обов'язково дочекайтеся друку пробного примірника листівки. Перевірте, чи виглядає вона так, як ви хотіли. Тільки після цього запускайте весь тираж.
Корисна порада
Якщо, в цілях економії, заплановано надрукувати двокольорову листівку, нехай вона буде жовто-червоної. Психологи з'ясували, що таке поєднання кольорів найбільш помітно для людського ока. Значить, реклама не залишиться без уваги.
Листівка - це швидкий спосіб проінформувати велику кількість людей про що-небудь. Її зміст повинен бути максимально актуальним, а оформлення яскравим, що привертає увагу. Термін життя листівки невеликий, адже застарілі відомості нікому не потрібні. За характером інформації вона буває агітаційної, рекламної, соціальної та побутової. При написанні листівки потрібно врахувати кілька правил.
Інструкція
1
Листівка має бути доступною для розуміння. Продумайте структуру. Навіть у невеликій за обсягом тексті не варто відмовлятися від традиційної конструкції «введення - основна частина - висновок». Сконцентруйтеся на головній ідеї. Чітко сформулюйте її і доповніть кількома підтверджуючими аргументами і фактами. Складіть короткий текст, на читання якого людині не потрібно більше хвилини.
2
Текст листівки повинен бути однозначним. Чи не висувайте суперечливі твердження. Уникайте натяків, недомовленості, многоточий. Лістовочное звернення не повинно викликати у людини подив. Уникайте специфічних термінів і жаргонізмів. Перші утяжеляют текст, другі можуть викликати у читача зневажливе ставлення до повідомлення.
3
Наводячи аргументи, не перевантажуйте текст фактами. Велика кількість додаткової інформації відволікає від основної думки. Якщо необхідно привести чисельні дані, уявіть їх у вигляді графіків і діаграм. Розмістіть на листівці тільки одну фотографію хорошої якості, яка ілюструє текст.
4
Оформлення кожної листівки має привертати увагу потенційних читачів. Найважливішу думку (фразу) тексту виділяйте особливим чином: великий чи незвичайний шрифт, яскравий колір, помітне розташування на аркуші. Використовуйте кольоровий папір або повнокольоровий друк.
5
Інформаційний листок повинен бути акуратним. Якщо немає можливості замовити його в друкарні, надрукуйте на принтері. Але навіть, якщо будете писати від руки, використовуйте якісний папір формату А4. Заповнюючи текстом обидві сторони аркуша, візьміть папір високої щільності: шрифт не повинен просвічувати зі зворотного боку.
6
Поширити листівку можна кількома способами: наклеїти на дошки оголошень, роздати перехожим на вулиці, розкласти в поштові ящики, залишити на лавках у парку або на прилавках супермаркету.