Як зробити костюм пірата. наряди піратів Як самим зробити.

Завдання зробити костюм пірата до будь-якого костюмоване свято тільки на перший погляд здається важкоздійснюваною. Для початку вирішіть, який з образів вам більше підходить: морського вовка-розбійника або благородного корсара.
Вам знадобиться
  • майка і маркер або тільник, брюки, жилет, великі гудзики, широкий ремінь, хустку-банадана, іграшкові пістолети, інше залежить від вашої фантазії
Інструкція
1
На піраті найкраще виглядає тільняшка. Якщо ж такої немає, використовуємо будь-яку смугасту кофту, зрізавши з неї горло і рукава, або ж перманентним маркером робимо смужки на простий однотонної майці. Для достовірності тільняшку можна подекуди розірвати і забруднити. Корсару підійде сорочка з великим коміром - апаш або жабо (воріт робимо з будь легкої або мереживної тканини і одягаємо зверху).
2
Вибираємо будь старі штани, які потрібно обрізати і зробити з них бриджі. Підшивати їх не потрібно, а навпаки створити ефект оборваном. Для благородного корсара підійдуть і звичайні класичні брюки, які не потребують переробки.
3
Поверх тільняшки одягаємо жилет. Його можна зробити зі старої кофти (зрізаємо рукава, укорочуємо довжину, робимо розріз спереду) або обробити старий готовий. По краях пришиваємо контрастного кольору кант, прикрашаємо золотистими гудзиками, зажимами і підходящими брошками. Корсару більше підійде довгий плащ, який можна зробити за 10 хв: вирізати шматок тканини у формі трапеції необхідного розміру, обробити краї, до вузького краю пришити дві тасьми.
4
На голову одягаємо або хустку у вигляді бандани, або зроблену з картону треуголку (три частини картону у формі човники склеїти між собою і розфарбувати). Приклеюємо або малюємо на головному уборі піратську емблему.Дополняем костюм підходящими аксесуарами: широкий ремінь або пояс, сережка на вухо, іграшкові пістолети і ножі, чорна пов'язка на око, рукавички (краги можна зробити з картону складеного конусом). Малюємо вуса, бороду. Все! Пірат готовий!