Як написати пояснювальну про запізнення.

Ніхто не застрахований від запізнень. І навіть найсуворіший начальник відділу кадрів може потрапити в таку ситуацію, коли доведеться не тільки вимагати від інших, але і самому писати пояснювальну записку. Кадровики, звичайно, знають правила оформлення такого документа і з задоволенням діляться з читачами гумористичних сайтів найдивовижнішими варіантами пояснювальних. Але наслідки для таких запізнилися, як правило, бувають самими серйозними, тому будьте уважні при складанні пояснювальної.
Інструкція
1
Для початку продумайте причину вашого запізнення, постарайтеся сформулювати її таким чином, щоб у керівника не виникло сумнівів. Причина повинна бути однозначно поважною, якщо ви не хочете отримати дисциплінарне стягнення. Підготуйте докази, що пояснюють ваше запізнення і підтверджуючі правдивість ваших заяв. Це може бути довідка з поліклініки або, приміром, копія повістки в суд.
2
Складіть документ в простій письмовій формі, але з дотриманням основних вимог ГОСТу Р 6.30-2003 "Уніфіковані системи документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів". В деяких організаціях існують готові уніфіковані форми для різних типів пояснювальних. В такому випадку попросіть кадровика надати вам зразок для складання власної записки.
3
У правому верхньому куті аркуша напишіть реквізити адресата в форматі "кому". Внутрішні документи згідно з правилами діловодства адресуються керівникові підприємства. Тому тут вкажіть його посада, назва організації, прізвище та ініціали. Далі напишіть назву документа "Пояснювальна записка", розташувавши його по лівому краю аркуша. Під назвою повідомте дату складання документа. У змісті записки вкажіть дату запізнення і час. Опишіть причини ситуації та перерахуйте документи, що додаються. Напишіть свою посаду, розпишіться і розшифруйте в дужках підпис.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ваша пояснювальна записка є підставою для винесення рішення про дисциплінарне стягнення згідно ст. 193 ТК РФ, тому будьте уважні до її оформлення та передачі. Найкраще буде порозумітися особисто з вашим безпосереднім начальником, і тільки після цього передати письмові пояснення.
Якщо ви спізнилися на своє робоче місце, де ви повинні виконувати трудову функцію, прописану в договорі з роботодавцем, на певну кількість часу, ваш безпосередній керівник має право вимагати написання пояснювальній записки. У ній вам потрібно вказати причину запізнення і прикласти до записці документ, що підтверджує її вескость.
Вам знадобиться
  • - документи фірми;
  • - штатний розпис;
  • - бланк пояснювальній записки (за наявності);
  • - документи працівника;
  • - документ, що підтверджує причину запізнення (при наявності).
Інструкція
1
Лівий верхній кут, як правило, повинен містити назву компанії, де ви працюєте, а також персональні дані і посада керівника організації в давальному відмінку. Правий верхній кут - найменування відділу (служби, структурного підрозділу), де ви оформлені.
2
Під назвою відділу вкажіть дату написання пояснювальної записки та її порядковий номер (його можна дізнатися у діловода). Напишіть тему записки. В даному випадку вона буде відповідати запізнення на певну кількість часу.
3
На багатьох підприємствах існує розроблений бланк пояснювальній записки. У ньому вам слід проставити дату і номер документа. Найменування організації та відділу (служби) мають бути присутні спочатку.
4
Змістовну частину пояснювальної записки слід починати, наприклад, словами: «Я, Петрова Олена Степанівна, менеджер відділу закупок ...». Далі напишіть факт запізнення на своє робоче місце, вкажіть кількість часу, на яке вам довелося затриматися.
5
Потім необхідно описати причину, з якої ви не з'явилися вчасно на роботу . Вона повинна бути поважною, а також правдивою (адже роботодавець може її перевірити).
6
До пояснювальної записки бажано докласти підтверджує поважність причини запізнення документ. Звичайно, якщо він є у вас в наявності. Приміром, ви затрималися на роботу через аварію, що трапилася по дорозі до місця вашої роботи. Підтвердити її може довідка, яку видає ДАІ.
7
Напишіть свою посаду, персональні дані, поставте підпис. Написана вами пояснювальна записка повинна бути направлена на розгляд директору підприємства. Йому слід прийняти рішення: залишити вас на своєму робочому місці і визнати причину поважною або накласти дисциплінарне стягнення.