Як додати розкладку клавіатури.

Додати на мовну панель Windows розкладки клавіатури для таких поширених мов, як англійська, російська, німецька та ін., Як правило, не становить великої праці.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою Windows;
  • - підключення до мережі інтернет;
  • - інсталяційний диск вашої версії Windows.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по значку «EN» або «RU» у правому нижньому кутку екрана.
2
У списку функцій виберіть пункт «Параметри ...».
3
У розкрився вікні «Мови і текстові служби» в полі «Встановлені служби» натисніть кнопку «Додати ...».
4
У вікні «Додавання мови введення», яке розкрилося зараз, відкрийте список, що випадає в поле «Мова набору» і виберіть серед представлених варіантів необхідний вам мову.
5
В полі «Розкладка клавіатури або метод введення» відкрийте список, що випадає і виберіть потрібну розкладку з представлених варіантів.
6
Натисніть кнопку «ОК». Необхідна Вам розкладка з'явиться в полі «Встановлені служби», де Ви можете побачити її назву і значок, яким вона буде позначена в мовної панелі (у правому нижньому кутку екрану). За допомогою кнопки «Видалити» ви легко зможете позбутися від непотрібної розкладки.
7
Натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку «ОК», розташовані в нижній частині вікна.
8
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам розкладку у відповідному списку, як часто буває у випадку деяких східних і рідкісних мов, не турбуйтеся. Ви можете скопіювати необхідну розкладку з інсталяційного диска Windows або знайти необхідний мовний пакет в інтернеті.
Зверніть увагу
Чітко дотримуйтесь покрокової інструкції, уважно виконуючи кожен крок. Запам'ятайте значок, яким буде позначатися додана розкладка клавіатури в мовної панелі (у правому нижньому кутку екрану). Пам'ятайте, що при більшій кількості розкладок вам буде потрібно більше часу на їх перемикання. Своєчасно видаляйте невикористовувані розкладки. Для того щоб додати на мовну панель розкладку, завантажену з інтернету або з інсталяційного диска Windows, перед установкою уважно прочитайте відповідне керівництво.
Не всі комп'ютери містять російську розкладку клавіатури за замовчуванням. Найчастіше з додаванням додаткової розкладки виникають деякі труднощі, оскільки настройки заховані в системі досить далеко.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що російська розкладка клавіатури не було додано раніше. Для цього використовуйте поєднання клавіш Shift + Alt/Ctrl, або, якщо не призначено швидкого доступу до зміни клавіатури, скористайтеся мовною панеллю в самому низу екрану. Для цього клацніть по піктограмі і подивіться, чи є в списку російська розкладка, якщо ні, виправте цей параметр за допомогою налаштувань конфігурації системи у відповідному пункті панелі управління.
2
Відкрийте меню «Мова і регіональні стандарти» в панелі управління вашим комп'ютером. У вас з'явиться вікно налаштувань мовної панелі. Тут ви можете додавати нові розкладки клавіатури, видаляти непотрібні, змінювати поєднання клавіш для керування введенням, налаштувати клавіатуру певним чином при роботі в окремих програмах та багато інших.
3
Найкраще перед тим, як робити будь-які зміни в системі, створіть точку відновлення для швидкого відкоту до попередніх значень. Це скоротить вам час, якщо раптом ви помилково налаштуєте розкладку неправильно. Це можна зробити за допомогою списку стандартних службових програм у меню «Пуск».
4
Відкрийте вкладку «Мови». Праворуч ви побачите кнопку «Детальніше, натисніть її. У новому вікні, переконайтеся, що галочкою не зазначено ні один з пунктів на вкладці «Додатково», особливо додаткові текстові служби. Поверніться на першу вкладку.
5
Натисніть кнопку «Додати», виберіть російську розкладку клавіатури, а також ті, якими будете користуватися надалі крім неї. Відкрийте параметри клавіатури і призначте зручні для вас клавіші перемикання мов введення. У новому вікні натисніть на зміну поєднання клавіш, зробіть потрібні зміни і збережіть їх. Закрийте усі вікна за допомогою почергового натискання кнопки «Ок».