Як перевести гроші в Європу.

Вашим близьким у за кордоном не вистачає коштів? Ви хочете їм допомогти або зробити подарунок? Скористайтеся електронними переказами грошей - це швидкий і надійний спосіб перевести гроші в Європу.
Інструкція
1
Грошові перекази по всьому світу здійснює компанія Western Union. Їх офіси можна знайти практично в кожному місті; більшість відділень Пошти Росії мають філії цієї компанії. Перевести через систему Western Union можна до 5000 доларів США або еквівалентну їй суму в іншій валюті - як правило, вибирається валюта, яка діє на території країни, в яку відправляють гроші . Переказ грошових коштів компанією Western Union можливий тільки між фізичними особами. Для відправлення грошей потрібно пред'явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу, дійсний на території Російської Федерації. Якщо ви відправляєте іноземні грошові одиниці (наприклад, євро в Європу), вам необхідно буде надати довідку, яка засвідчує обмін рублів на євро, або митну декларацію. Отже, щоб виконати грошовий переказ в Європу, в будь-якому відділенні Western Union пред'явіть документ, що засвідчує особу, заповніть коротку анкету про дані одержувача грошей, назвіть країну і місто, в які потрібно відправити необхідну суму. Western Union приймає та видає виключно готівкові гроші . Оператор компанії повідомить вам номер КНГП (контрольний номер грошового переказу). Збережіть його та квитанцію про переказ грошей. Повідомте одержувачу ваші ПІБ, номер КНПД (в деяких країнах він є обов'язковим для отримання грошового переказу). При пред'явленні документа, що посвідчує особу, він отримає відправлені для нього гроші . Дізнатися, що переведення грошей здійснений, ви можете на сайті компанії Western Union, зайшовши на сторінку «Статус перекладу» і ввівши у відповідній графі номер КНПД.
2
Зробити терміновий переказ грошей в Європу можна за допомогою послуг MoneyGram. Філії цієї компанії можна знайти в офісах банків-партнерів, наприклад, Ощадбанк Росії, Росбанк, Райффайзен банк, Майстер-банк. Для перекладу приймаються тільки готівкові гроші . Агенту MoneyGram передайте грошову суму, пред'явивши посвідчення особи. У деяких містах у вас можуть попросити підтвердження про місце проживання, наприклад, банківський рахунок або рахунок за комунальні послуги. Разом з грошима безкоштовно ви можете передати письмове повідомлення, що складається з 10 слів. При передачі грошових коштів ви отримаєте ідентифікаційний номер. Повідомте його одержувачу. Пред'явивши документ, що засвідчує особу, і повідомивши ідентифікаційний номер, ваш європейський друг зможе отримати готівку вже через 10 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ykY3YOGXD0g
Зверніть увагу
Послуги грошових переказів платні. Розмір комісії, що стягується Western Union і MoneyGram залежить від суми переказу і країни, в яку ви відправляєте гроші.