Як намотати волосінь на котушку.

Рибна ловля, вона немов азартна гра або невелике змагання. Як показує практика, наявність всього риболовного оснащення не говорить про те, що риба сама буде стрибати в сачок рибалки. Адже уміння правильно намотати волосінь на котушку спінінга може визначити результат всього процесу.
Вам знадобиться
  • Спінінг, котушка і волосінь.
Інструкція
1
Приступаємо до оснащенні нашого вудилища. Для цього до спінінгу ми прикріплюємо котушку, якщо це не було зроблено заздалегідь. Деякі прикріплюють вже готову, тобто куплену котушку. Звичайно, зробити це легко і просто, але заводська намотування не завжди правильна. Тому, якщо ви не хочете випадково втратити 20 метрів волосіні, прямо на риболовлі, зробіть це самостійно.
2
Тепер нам необхідно відкрити бобіну котушки і знайти початок волосіні. Беремо волосінь і протягуємо її в кільця спінінга, починаємо з самого тоненького колечка і закінчуємо найбільшим кільцем, що не переплутайте. Доводимо лісочку до нашої котушки.
3
Ваш друг також може виявитися вашим помічником. Лісочку необхідно закріпити у себе в котушці і закрити шпильку, а ваш товариш повинен протягнути бобіну волосіні на олівець і весь час тримати лісочку в натягу. Так намотування котушки на спінінгу стане ідеальною. Якщо волосінь буде слабо натягнута, у вас з'являться зайві витки, а якщо сильно, то можливо витягування волосіні, що знову ж приведе до небажаних виткам. До речі, зайві витки в майбутньому можуть виявитися вузликами. Тому ви обережно намотуєте лісочку на котушку, а ваш товариш тримає лісочку в постійному натягу.
Корисна порада
Після завершення рибної ловлі, намагайтеся якомога повільніше намотувати волосінь назад на котушку. Це додасть волосіні термін служби, також вона зможе трохи просохнути.