Як позбутися від реклами в комп'ютері.

Велика кількість реклами на всіляких web-сайтах вже порядком набридло багатьом користувачам. Але набагато неприємніше, коли рекламний вірусний банер з'являється безпосередньо на робочому столі. Природно, від нього потрібно позбавлятися.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Dr.Web CureIt.
Інструкція
1
Для початку поверніть собі доступ хоча б до деяких функцій операційної системи. Найчастіше вірусний рекламний банер займає більшу частину робочого стола. Щоб вивільнити більше корисного простору збільште дозвіл робочого столу.
2
Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Встановіть більший дозвіл і натисніть кнопку застосувати.
3
Тепер займіться видаленням рекламного вікна. Спробуйте зробити це самостійно. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в каталог Windows. Відкрийте папку system32. Знайдіть в ній dll-файли, назва яких закінчується поєднанням букв lib, наприклад: hqslib.dll, itolib.dll і так далі. Виділіть і видаліть всі ці файли.
4
Якщо вірусний банер не пропав, то спробуйте підібрати до нього вірний код. Основна маса подібних рекламних вікон має поле для введення пароля. Перейдіть на сайт http://www.drweb.com/unlocker/index. Введіть номер телефону або рахунку, зазначений в банері, і натисніть кнопку «Знайти код». Підставте запропоновані системою паролі в поле рекламного вікна.
5
Якщо всі запропоновані коди виявилися невірними, то повторіть алгоритм, описаний в попередньому кроці, перейшовши за наступними посиланнями: http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker, http://sms.kaspersky.ru, http://www.esetnod32.ru/.support/winlock.
6
Якщо вам не вдалося знайти правильний пароль для відключення банера, скористайтеся спеціальною програмою. Перейдіть по посиланню http://www.freedrweb.com/cureit і скачайте звідти програму Dr.Web Curelt.
7
Встановіть викачане додаток і запустіть його. Активуйте процес сканування жорстких дисків. Видаліть вірусні файли, знайдені програмою. Перезавантажте комп'ютер або ноутбук. Проскануйте операційну систему повноцінної антивірусною програмою.