Як нафарбувати правильно очі. Як правильно нафарбувати очі.

Макіяж очей відіграє особливу роль у створенні будь-якого іміджу. Не випадково кажуть, що очі - це дзеркало душі, і від того, наскільки вони виразні, багато в чому залежить загальне враження від людини. Тому так важливо вміти правильно накладати косметику в області очей, щоб ненав'язливо підкреслити свої достоїнства і замаскувати дрібні недоліки.
Вам знадобиться
  • - крем для повік;
  • - пудра;
  • - тіні для повік;
  • - коректуючий олівець;
  • - туш для вій;
  • - ватяні палички для корекції макіяжу.
Інструкція
1
Перш ніж починати робити макіяж, очі і область шкіри навколо них потрібно правильно підготувати. Нанесіть на верхні і нижні повіки спеціальний крем для очей. Він одночасно послужить основою для майбутнього макіяжу і забезпечить шкіру харчуванням і захистом від зовнішніх впливів. Поки намазуєте крем, трохи помасажуйте повіки м'якими легкими рухами. Особливу увагу приділіть зовнішніх куточків очей, де рано починають утворюватися зморшки, так звані «гусячі лапки».
2
Якщо шкіра у вас не в кращому стані: стомлена, є тіні або круги під очі ми, дрібні кров'яні судини або точки, замаскуйте проблемні місця коригувальним олівцем. Коректором користуйтеся помірно, наносячи його невеликими дозами круговими рухами. Потім припудріть повіки розсипчастою прозорою пудрою. Вона допоможе закріпити результат і створить хорошу базу для декоративної косметики.
3
Тепер, коли очі повністю підготовлені, переходите до створення відповідного макіяжу. Майте на увазі, що підбір декоративних косметичних засобів завжди обумовлений двома основними чинниками: вашим віком і призначенням макіяжу. Для денного і робочого іміджу використовуйте тіні світлих пастельних тонів, відмовтеся від різкої, жирної підводки і екзотичних відтінків туші. Зрештою ваш вигляд повинен бути природним, але підкреслює всі природні гідності. Враховуйте також, що ті прийоми макіяжу, які зворушливо і забавно виглядають у дівчинки-підлітка, на обличчі зрілої жінки можуть сприйматися як вульгарні або недоречні.
4
Тіні наносяться на повіку від внутрішнього куточка очі до зовнішнього. Щоб зробити очей візуально більш відкритим, виразним, під брову можна нанести трохи білих або дуже світлих тіней. Враховуйте тільки, що такий прийом вимагає бездоганної форми брів, оскільки дуже підкреслює їх. Не використовуйте для денного макіяжу тіней з перламутровим відтінком. Вони будуть створювати видимість стомлених очей і підкреслювати дрібні зморшки. Перламутрові тіні гарні для вечірнього урочистого виходу.
5
Якщо ви використовуєте олівець або підводку, вибирайте краще коричневі або бежеві відтінки. Вони будуть виглядати набагато більш натурально, ніж чорний колір. Якщо використовуєте як підводки олівець, після нанесення лінії, трохи розтушуйте його спеціальним пензликом.
6
Туш на вії наноситься в останню чергу, коли весь макіяж очей вже практично закінчений. Для світлошкірих жінок колір туші переважно вибирати коричневий, ніж чорний. Але ніколи не використовуйте туш зелених, синіх чи інших екзотичних тонів, якщо вам вже більше 20 років і ви не збираєтеся на клубну вечірку. Після фарбування вії потрібно розчесати спеціальною косметичною щіточкою, щоб розділити злиплі вії і видалити випадкові грудочки туші.