Як позбутися від вірусу вікна.

Віруси, що блокують доступ до комп'ютера і вимагають відправки SMS на короткий номер, сьогодні не рідкість. Витрати коштів на покупку у шахраїв коду розблокування можна уникнути. Для цього слід скористатися спеціальними сторінками на сайтах виробників антивірусів.
Інструкція
1
Насамперед, не панікуйте. Ні в якому разі не піддавайтеся на заклик авторів вірусу відправити дороге SMS-повідомлення.
2
З іншого комп'ютера перейдіть на наступну сторінку: http://www.drweb.com/unlocker/index/? Lng = ruВведіте в форму номер, на який вірус пропонує відправити повідомлення, і текст, який пропонується відправити на цей номер. У відповідь ви отримаєте точно такий же код розблокування, як той, який ви отримали б у відповідь на повідомлення.
3
Ви можете знайти код розблокування в базі значно швидше, якщо знайдете в галереї на тій же сторінці скріншот вірусу , зовні схожого на той, яким заражений ваш комп'ютер.
4
Якщо другий комп'ютер відсутня, скористайтеся для роботи з сайтом мобільним телефоном. У цьому випадку, зручніше буде користуватися його версією, спеціально призначеної для перегляду таким чином: http://www.drweb.com/unlocker/mobile/
5
Введіть отриманий код розблокування, і, якщо він підійде, система виявиться розблокованою.
6
Після розблокування проведіть повну перевірку системи будь-яким антивірусом, щоб видалити вірус остаточно.
7
Дуже рідко, але трапляється, що машини заражаються новітніми версіями вірусів, яких на зазначеному вище сайті ще немає в базі. У цьому випадку, вам випала честь стати першопрохідцем. Не пошкодуйте грошей на повідомлення, а отримавши код розблокування, введіть його разом з іншими даними у форму, розташовану на наступній сторінці: https://support.drweb.com/new/free_unlocker/? Lng = ru
8
У всіх випадках, дійте швидко. Деякі віруси дають на введення коду певний термін, після закінчення якого починають знищувати дані.
9
Щоб надалі уникнути проблем з SMS- вірусу ми, перейдіть не в Linux хоча б частково, щоб використовувати його принаймні тоді, коли ваш комп'ютер підключений до інтернету. Повний перехід на цю ОС ще більш бажаний. Але пам'ятайте, що при наявності емулятора Wine і це - не панацея.
10
Про всі випадки виявлення SMS-вірусів повідомляйте в управління «К» МВС РФ.