Як додати міні додатки на бічну панель. міні програми для бічній панелі.

На бічній панелі Windows знаходяться міні- програми. Вони дають можливість швидко подивитися час і погоду, дізнатися курс валют і останні новини, пограти в ігри і послухати радіо. Щоб додати міні- програми на бічну панель , виконайте наступні кроки.
Інструкція
1
Додаємо міні- програми, встановлені по умолчанію.- Відкрийте панель «Колекція міні-додатків»: клацніть правою клавішею миші по бічній панелі - і виберіть «Додати міні-додаток». Можна також просто клацнути по хрестику в самому верху бічної панелі.- Додайте міні-додаток: двічі клацніть по міні-додатком, або просто перетягніть його на бічну панель . Або клацніть правою клавішею по значку міні- програми і виберіть «додати». Міні-додаток з'являється в бічній панелі.
2
Знаходимо і завантажуємо нові міні- програми. - Клацніть правою клавішею миші по бічній панелі - і виберіть «Додати міні-додаток» .- В вікні клацніть «Знайти міні- програми в Інтернеті». Ви потрапите на сторінку настройки бічній панелі і додавання міні-пріложеній.Можно вибрати міні-додаток з найбільш завантажуваних, або з найвищою оцінкою. Якщо ви шукаєте конкретне міні-додаток - скористайтеся пошуком вгорі страніци.- Виберіть міні-додаток - і натисніть «Завантажити». З'явиться повідомлення «Відправлення елемента не перевірена». Клацніть ОК.- Збережіть завантажене додаток в папку «Гаджети» на жорсткому диску.
3
Встановлюємо міні-пріложеніе.- Зайдіть в папку «Гаджети» і двічі клацніть на файлі міні- програми .- З'являється повідомлення Боковий панелі Windows: «Не вдається перевірити видавця. Встановити міні-додаток »? - Виберіть" Встановити ".Всі, міні-додаток встановлено і з'явилося на бічній панелі.
Корисна порада
- Ви можете завжди приховати непотрібні гаджети. Натисніть по міні-додатком правою кнопкою миші - і виберіть «Закрити міні-додаток». Або можна просто клацнути по хрестику поруч з нім.- Щоб видалити міні-додаток, відкрийте панель «Колекція міні-додатків» - клацніть по удаляемому міні-додатком правою клавішею миші - і натисніть «Видалити».
В сучасних версіях Windows, таких як Windows Vista або Windows 7, є приємне нововведення: бічна панель міні-програм, які пропонують користувачеві швидкий доступ до різних ресурсів - від погоди до котирувань валют. Є певний набір додатків, які встановлені в бічну панель розробниками. Але ними також передбачена можливість додавання будь встановленої програми за вибором користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - додаток Windows Sadebar.
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на бічну панель і клацніть правою кнопкою. У показаному меню виберіть пункт «Додати міні- додаток ». Ви також можете скористатися спеціальною кнопкою «+», розташованої у верхній частині панелі. Панель, як правило, у всіх розташовується на робочому столі в правому вікні, тому з пошуком проблем не виникне. У вас вона може розрізнятися тільки формою, так як є безліч видів бічних панелей для операційних систем.
2
У списку, виберіть додаток та натисніть Enter або двічі клікніть лівою кнопкою миші по додатку. Можна також просто взяти і перетягнути елемент. Якщо необхідного вам додатки немає в списку, скористайтеся пошуком. Введіть назву програми в рядок пошуку - панель відразу запропонує варіанти. Параметри пошуку можна задати. Для цього натисніть на стрілку поруч з областю пошуку і вкажіть потрібні параметри. Наприклад, поставте «галочку» поруч із написом «Нещодавно встановлені програми» і натисніть на кнопку «Пошук».
3
Для видалення міні-програми з бічній панелі Windows клацніть по області додатка правою кнопкою миші. Далі у випадаючому списку виберіть «Закрити міні- додаток ». Натискати потрібно саме на те додаток , яке слід видалити із загального списку. Ви можете видаляти додатки, додавати, редагувати параметри.
4
Бічна панель Windows дуже зручна у використанні. Ви можете налаштовувати міні-додатки саме на той режим роботи, який вам потрібен. Ну а якщо ви захочете відпочити, включите показ слайдів, або розкладіть головоломку. В цілому можна сказати, що бічна панель допомагає користувачеві налаштувати для себе додаткові параметри. Також варто відзначити, що для даного застосування в інтернеті постійно викладають нові гаджети. Якщо вам хочеться працювати більш комфортно за допомогою бічній панелі, не забувайте заглядати в інтернет для перегляду оновлень.