Як визначити справжнє срібло. Як зробити клей з борошна.

Ми живемо у вік підробок. Підробляють все, що можна продати. У тому числі і срібло . Ви вирішили придбати виріб зі срібла або вже придбали, але сумніваєтеся в його автентичності? Кілька простих кроків розвіють ваші сумніви.
Інструкція
1
По-перше, якщо ви купуєте срібло через централізовану торговельну мережу, то на виробах зі срібла повинно стояти клеймо. Подивіться в першу чергу пробу, яку проставив виробник на своєму виробі. Проба являє собою 3 дрібні цифри в прямокутнику, нанесені на срібло . Якщо не розрізняєте цифри на око, візьміть лупу. Для срібла в Росії встановлені такі проби: 750, 800, 875, 916, 925, 960, 999. Чим вище проба, тим більше срібла у виробі. 750 проба означає, що срібла у виробі 75%, решту становлять домішки. 999 проба - чисте срібло .
2
Якщо ви стали власником нібито срібного вироби без заводського клейма з пробою, то можна визначити справжність срібла в домашніх умовах. Візьміть магніт і піднесіть до виробу - срібло не має магнітних властивостей.
3
Купіть в аптеці сірчану мазь і нанесіть її на виріб. Зачекайте години півтори. Якщо виріб почорніє, то ви маєте справу саме з срібло м.
4
Спробуйте потерти ваше виріб шматочком крейди. Якщо крейда почорніє - це ознака срібла.
5
Нанесіть на виріб краплю йоду. Срібло почорніє. І чим вище проба, тим сильніше і швидше утворюється чорнота. Однак, щоб відчистити після такого тесту виріб, потрібно час.
6
Радикальний спосіб визначення срібла. Зніміть з вироби найтонший шар металу. Для цього візьміть надфіль і проведіть один раз по виробу в непомітному місці. Потім візьміть шматочок порцеляни і проведіть їм по цьому місцю. На порцеляні залишиться металева смужка. Далі візьміть одну частину азотної кислоти і одну частину біхромату калію. Cоедініте ці частини в скляній ємності. Змастіть отриманим реактивом металеву смужку на порцеляні. Якщо у виробі є хоча б 30% срібла, cмоченное місце придбає червоний колір.
7
Потріть виріб між долонями. Чисте срібло не залишить вам ніяких слідів. Якщо залишаються темні плями, Швидка всього срібло розбавлене цинком. Крім того, срібло досить теплопровідність і швидко набуде температуру вашого тіла, якщо затиснути виріб у руці.
8
Іноді під виглядом срібла продаються мідні або латунні посеребряним предмети. Щоб це визначити візьміть звичайну голку і кілька разів наскрібши їй виріб у непомітному місці. Якщо побачите, що подряпини придбали золотий відтінок - висновок очевидний.