Як правильно підводити очі.

Всесвітньо відомий бюст давньоєгипетської цариці Нефертіті переконливо свідчить, що ще в ті незапам'ятні часи жінки чудово усвідомлювали могутню силу тонких стрілок, що підкреслюють і подовжують контур очі . Сьогодні підведення очі знову в моді. Існує маса варіантів і стилів макіяжу, які передбачають використання олівця і підведення. Однак, щоб домогтися дійсно чарівного погляду, потрібно вміти правильно підводити очі .
Вам знадобиться
  • - прозора розсипчаста пудра;
  • - кольорові тіні для повік;
  • - контурний олівець або рідка підводка;
  • - туш для очей;
  • - ватяні палички для корекції;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Щоб контур тримався краще і не розмазувався, перед нанесенням підводки припудріть повіки прозорою розсипчастою пудрою. Якщо плануєте використовувати темну або чорну підводку, накладіть попередньо трохи бежевих, кремових або блідо-рожевих тіней. Вони будуть прекрасно гармоніювати з нанесеним контуром і пом'якшать перехід від світлої шкіри століття до темної лінії.
2
Вибір конкретного інструменту для підводки залежить від ваших уподобань і навичок. Якщо ви не дуже досвідчені в малюванні стрілок, намагайтеся не використовувати рідку підводку з тонким пензликом. Вона вимагає великої навички і твердої руки. Краще візьміть м'який дерев'яний або автоматичний олівець, чий контур можна розтушувати кистю.
3
Лінія і товщина підводки залежать від форми очі і обраного стилю макіяжу. Якщо ви хочете створити образ зібраної, серйозної бізнес-вумен, проведіть по верхньому століттю одну тонку, чітку лінію, але не виходьте за край очі . Якщо вашим перевагою є спокусливий образ жінки-кішки, ведіть стрілку за край верхньої повіки, трохи піднімаючи її до скроні. У цьому випадку лінія може бути досить об'ємною, зробленої кількома короткими штрихами. Зовнішній кінчик стрілки злегка розтушуйте.
4
Якщо потрібно створити мигдалеподібні очі у східному стилі, проведіть рідким підведенням плавну стрілку вздовж верхньої повіки. Лінія повинна бути досить широкою, трохи виходити за зовнішній край очі і злегка підводитися до скроні. Потім по нижньому століттю проведіть тонку стрілку, на кінці з'єднавши її з верхньої.
5
Підведені повіки обов'язково повинні супроводжуватися пишними, добре прокрашенние віями. Для створення потрібного обсягу використовуйте подовжуючу об'ємну туш. Прокрасьте вії від самих коренів, так ви додасте їм додатковий об'єм. За допомогою щіточки загніть вії вгору. Якщо підведено нижню повіку, обов'язково пофарбуйте і нижні вії, інакше лінія підводки буде виглядати занадто грубо і не природно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=63H5uCmsgCA
Олівець - універсальний засіб для макіяжу очей. З його допомогою можна намалювати чіткі стрілки, створити розмитий контур або візуально збільшити густоту вій. Виберіть лайнер відповідного кольору і навчитеся їм правильно користуватися - тоді гарний макіяж ви зможете створити всього за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - база під макіяж;
  • - олівець для підводки;
  • - латексний аплікатор;
  • - тіні.
Інструкція
1
Оберіть якісний олівець потрібного кольору. Грифель повинен бути досить м'яким, не дряпається шкіру. Для щоденного макіяжу підійде лайнер темно-сірого або шоколадного кольору, вони допоможуть створити м'який оксамитовий погляд. Для вечірнього макіяжу виберіть чорний олівець з блиском, який буде особливо ефектно виглядати при штучному освітленні. Для екстравагантного макіяжу підійдуть яскраві або металізовані лайнери, які можна поєднувати один з одним або доповнювати класичними темними кольорами.
2
На віки нанесіть фіксуючу базу, вона не дасть олівцевим лініях розмазуються. Вбийте засіб кінчиками пальців і дайте йому вбратися. Чи не накладайте на повіки жирні креми - на нього погано лягає макіяж.
3
Поверх бази розподіліть тіні базового кольору. Якщо ви хочете чітко виділити стрілки, використовуйте кремові, рожеві або перлинно-сірі тіні. Для більш стриманого макіяжу використовуйте тіні середньої насиченості - бежеві, зеленувато-сірі, лавандові. Розподіліть їх по всьому рухомому століття, тіні стануть хорошою основою для олівця.
4
Заточите грифель олівця. Починайте підводити верхню повіку, роблячи короткі штрихи і ведучи лінію від центру століття до зовнішнього куточка ока. Кінчик стрілки можна злегка підняти або продовжити за контур століття. Потім домалюйте лінію до внутрішнього куточка ока, без цього макіяж буде виглядати незавершеним.
5
Якщо ви хочете візуально збільшити очі, продублюйте лінію, посиливши натиск грифеля у зовнішнього куточка ока. Стрілку можна розтушувати тонким латексним аплікатором, лінії будуть більш м'якими, а погляд - оксамитовим.
6
Нижня повіка підводите більш тонкої лінією, тримаючись якомога ближче до коріння вій. З'єднайте верхню і нижню стрілки в куточках очей і аплікатором злегка розітріть лінію стику. Не підводьте слизову - на ній олівець швидко розтікається, провокуючи почервоніння і роздратування очей. До того ж внутрішня підводка візуально зменшує очі і робить погляд жорстким.