Як вивчити коран.

Для заучування Корану існують декілька методів. Це складний не швидкий процес. Потрібно володіти терпінням і, звичайно ж, бути психологічно підготовленим. На це може піти рік, а то і два - дивлячись як старатися.
Інструкція
1
Для початку має бути певна мета, для чого ви вчите Коран. Поставте собі завдання вивчити і не зупинитися на середині.
2
Потрібно спланувати вивчення так, щоб залишався час для читання та подальшого виучування. Для цього найкраще підійде вечір, так як заучування перед сном сприяє швидкому запам'ятовуванню і меншою абстрагованості.
3
Виберіть певне місце, будь то диван або стіл. Можна відвідувати гуртки, де читають Коран в присутності знаючої людини, так буде легше.
4
Потрібно навчитися правильно читати Коран, вимовляти всі звуки і букви. Правильну вимову допоможе швидше вивчити цю книгу. Починаєте з найпершої сури і читаєте її по двадцять-тридцять разів - так швидше запам'ятовується. Не варто боятися перших труднощів. Якщо навіть складно, не варто зупинятися на досягнутому.
5
Краще намагатися читати голосно. Перевіряйте прочитане і завчене перед своїми друзями, родичами. Перевіряйте через записи на дисках. Можна навіть записувати, що ви вивчили, і перевіряти себе.
6
Якщо сура велика, то читайте і вчіть по нескольку аятов (це складова сур). Таке читання сур і аятів допоможе швидше вивчити, сура за сурою, аят за аятом.
7
Не забувайте вивчати перед сном, а на ранок, як прокинетеся, повторювати. Зазвичай людям молодше тридцяти років вчення дається легше, ніж людям старшого віку. Але в якому б не було віці доведеться постаратися. Потрібно вибрати один спосіб заучування, не варто від одного способу переходити до іншого, адже так буде тільки важче вчити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I_vc9T7WvdM
Корисна порада
Частіше повторюйте завчене, щоб закріпити. Якщо будете вчити в день по дев'ять аятов, то вивчіть Коран за один рік, одинадцять місяців і дванадцять днів. Це якщо вчити кожен день. Ну а якщо часу не так багато на вчення, то звичайно ж довше. Але яка радість буде, коли все закінчиться. Найголовніше - намагання, старанність і величезне бажання, і тоді все вийде.
Коран - не тільки Святе письмо мусульманської релігії, а й один з головних літературних пам'яток людства, осередок його релігійної і філософської думки. Навіть якщо ви - не прихильник ісламу, але цікавитеся історією і культурою Близького Сходу, то навчитися правильно читати Коран вам просто необхідно. Це допоможе і в освоєнні арабської мови.
Інструкція
1
Перш за все, вивчіть арабський алфавіт, а саме написання, читання і вимову букв. Для цього скористайтеся підручником або самовчителем арабської мови. У нашій країні таких видано і видається досить багато. Можна знайти самовчитель арабського в книжковому магазині, або скачати з одного із сайтів, присвячених вивченню іноземних мов в цілому, а також арабського зокрема. При цьому постарайтеся знайти і аудіофайли до підручників, оскільки правильно відтворити звучання арабських слів на папері неможливо.
2
Зверніть увагу на правила розстановки наголосу в арабських словах. Як відомо, арабські слова можуть крім головного наголосу містити і другорядні. Головний наголос виділяє один із складів за допомогою видиху і підвищення тону, а другорядні є лише силовими. Пам'ятайте, що навчитися правильно читати Коран неможливо без оволодіння характерним ритмом арабської мови, який і полягає в чергуванні ненаголошених складів і складів з головним і другорядним наголосом.
3
Освойте правила сполуки деяких слів Коран а, а також позначення всіх видів пауз при читанні (паузи в Коран е досить різноманітні, а будь-яка помилка змінює сенс прочитаної фрази ).
4
Визначте, який обсяг тексту Коран а ви будете освоювати кожен день. Встановлену кількість текстів щодня читайте вголос, намагаючись запам'ятати напам'ять і повторювати про себе протягом усього дня. Не переходьте до наступного уривку, поки досконало не освоєний попередній.
5
Використовуйте для навчання один і той же примірник Коран а, щоб працювала не тільки слухова пам'ять, а й зорова.
6
Як можна частіше намагайтеся вимовляти освоєння тексти перед людьми, досконало знаючими Коран . Вони зможуть вказати вам на помилки, які ви не помітите самостійно.