Як скопіювати екран монітора.

Припустимо, ви хочете показати людині, яке встановили собі відмінне оформлення робочого столу, або пояснити куди натиснути, щоб запрацювала програма, або відправити в службу технічної підтримки лист з кодом помилки. Для того щоб не пояснювати все це на пальцях, можна зробити і відіслати знімок робочого столу. Співрозмовнику відразу стане ясно, що ви хочете сказати або показати.
Інструкція
1
В операційній системі Windows, знімок робочого столу можна зробити за допомогою вбудованих засобів. Використовуючи кнопку Print Screen і програму Paint.
2
Перш за все, знайдіть клавішу Print Screen на вашій клавіатурі. Зазвичай вона розташовується у верхньому ряду кнопок, в правій частині клавіатури. На кнопці нанесений напис «Prt Sc SysRq», якщо це клавіатура ноутбука або нетбука, і «Print Screen SysRq», якщо це клавіатура настільного комп'ютера.
3
Запустіть на комп'ютері те, що хочете запам'ятати на знімку екрана . Натисніть «Print Screen». При натисканні, не відбудеться ніяких видимих змін, система не повідомить про вдалий знімку. При натисканні на цю кнопку нічого видимого не відбувається. Система просто копіює знімок екрана в буфер обміну і зберігає його там, поки ви не скопіюєте або сфотографуєте щось ще.
4
Після натискання клавіші «Print Screen», потрібно зберегти зображення з буфера обміну на жорсткий диск комп'ютера. Для цього можна скористатися будь-яким графічним редактором. Найпростіше використовувати стандартний Paint, який встановлюється разом з операційною системою на ваш комп'ютер. Пройдіть за адресою: «Пуск» - «Програми» - «Стандартні» - «Paint».
5
Перед вами відкриється вікно графічного редактора. Необхідно вставити в нього зображення з буфера обміну. Це можна зробити натисканням клавіш «Ctrl + V» або в меню програми, натиснувши «Правка» - «Вставити». Знімок екрана з'явиться в робочій частині графічного редактора.
6
Після цього, його залишиться лише зберегти на жорсткий диск. Натисніть «Файл» - «Зберегти як». Задайте ім'я картинки, виберіть місце зберігання і натисніть «Зберегти». Після цього картинка зі знімком робочого столу з'явиться там, де ви вказали при збереженні. За бажанням, в графічному редакторі можна додати до картинки підпис або видалити непотрібні частини зображення.
При онлайн обговоренні проблем в роботі системи з досвідченим в комп'ютерних технологіях одним або з техподдержкой інтернет-провайдера іноді виникає необхідність не тільки сказати, що відбувається, але й показати. Для цього потрібно скопіювати картинку з монітора і відіслати співрозмовнику.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений графічний редактор (любой).
Інструкція
1
Відкрийте вікно програми або сторінку файлу, де виникла необхідність копіювання. Прокрутіть точно до того місця, яке хочете показати.
2
Знайдіть на клавіатурі клавішу "Print Screen" (скорочено PrtSc). Вона знаходиться в самому верхньому ряду, приблизно над клавішею «введення». Натисніть її.
3
Відкрийте будь-який графічний редактор, хоч "Paint". Натисніть одночасно клавіші "ctrl v" (розкладку можете не міняти). Сторінка миттєво відобразиться в редакторі в графічному форматі. Тепер залишилося придумати ім'я, зберегти файл в потрібній папці і передати за призначенням.