Як назвати команду з футболу. Назва футбольних команд.

Якщо ви вирішили створити футбольну команду для участі в якому-небудь змаганні або турнірі, то важливим етапом в її створення буде вибір назви. Адже, як відомо, "як ви судно назвете, так воно і попливе".
Інструкція
1
З одного боку, назва футбольної команди має бути оригінальним і незабутнім, з іншого - мати безпосереднє відношення до вашого колективу. Так, якщо ви створюєте команду з працівників одного підприємства, то назва може бути пов'язано з вашою роботою і відображати специфіку деятельності.Напрімер, якщо ваше підприємство має відношення до паливної промисловості, то назвати команду можна "Прометей", "Енергон" або "Факел" . Якщо ви займаєтеся вантажоперевезеннями - то підходящою назвою буде "Далекобійник".
2
Назва футбольної команди повинно бути не занадто довгим (найкраще використовувати одне слово, максимум - два), але і не занадто коротким. Наприклад, "Клуб любителів футболу Воронезького м'ясокомбінату" швидко не вимовиш і відразу не запам'ятаєш, а назва на зразок "Ом" або "Газ", навпаки, запам'ятається швидко, але не радуватиме слух через надмірну простоти.
3
Назва команди по футболу можна утворити з назви підприємства або організації. Якщо назва організації занадто довге або складається з декількох слів, то можна використовувати абревіатуру. Найзнаменитіший приклад - футбольний клуб "ЦСКА", його назва утворена від словосполучення "центральний спортивний клуб армії".
4
Також в якості назви футбольної команди можна використовувати імена древніх богів і відомих героїв давнини. Наприклад, команди "Спартак" і "Динамо" названі на честь знаменитих римських гладіаторів, команда "Вікторія" - на честь римської богині перемоги.
5
Назва команди можна запозичити у міста або річки, на якій він заснований (зрозуміло, якщо в місті ще немає клубу з таким ім'ям). Прикладів, коли футбольні клуби називають іменами географічних об'єктів, достатньо: "Москва", "Ростов", "Пітер", "Терек", "Волга", "Вісла" і так далі.
6
Пам'ятайте, що для футбольної команди можна придумати будь-яку назву, головне - проявити побільше фантазії і не забути, що воно має подобатися не тільки вам, а й вашим уболівальникам.